Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Raganius

„Raganius” – tai fantastinių romanų ciklas, parašytas lenkų kilmės autoriaus Andrzej Sapkowski. Seriją sudaro trys apsakymų rinkiniai ir penki romanai. Knygose pasakojama apie raganių Geraltą iš Rivijos, kurio gyvenimo tikslas – sunaikinti pasaulyje tvyrantį blogį. Istorijos pasižymi ne tik kvapą gniaužiančių siužetu, bet ir puikiu rašytojo humoru, ironija, vaizdingumu. Pagal A. Sapkowski kūrinius buvo pastatyta keletas filmų bei serialas – visos ekranizacijos susilaukė didelio populiarumo. Seriją sudaro šios knygos: „Paskutinis noras“, „Likimo kalavijas“, „Elfų kraujas“, „Paniekos metas“, „Krikštas ugnimi“, „Kregždės bokštas“, „Ežero valdovė“.

Išdėstymas:
elakcija

Andrzej Sapkowski

12,53€

..

Turime sandėlyje

elakcija

Andrzej Sapkowski

12,25€

„Ežero valdovė“ – pagal chronologiją septintoji „Raganiaus“ ciklo knyga. Iš Kregždės Bokšto Ciri patenka į elfų karaliaus Auberono valdomą šalį. Čia, pasak senųjų elfų, išsipildys tūkstantmetė pranašystė. Bet ką likimas lems pačiam Geraltui? Ar pavyks jam išlikti gyvam ir susig..

Turime sandėlyje

elakcija

Andrzej Sapkowski

9,38€

Maginės fantastikos knygų ciklo „Raganius“ autorius gimė 1948 m. Lenkijoje. Išgarsėjęs pirmu apsakymu „Raganius“, apie raganių Geraltą jis parašė dar tris apsakymų rinkinius ir penkis romanus; jie išversti į daugelį kalbų. 2007 m. pagal „Raganiaus“ ciklą sukurtas kompiuterinis žaidimas The Wi..

Turime sandėlyje

elakcija

Andrzej Sapkowski

9,48€

Maginės fantastikos knygų ciklo „Raganius“ autorius Andrzej Sapkowski gimė Lenkijoje 1948 m. Išgarsėjęs pirmu apsakymu „Raganius“, jis parašė apie raganių Geraltą dar tris apsakymų rinkinius ir penkis romanus; jie išversti į daugelį kalbų. 2007 m. pagal „Raganiaus“ ciklą sukurtas kompiuterini..

Turime sandėlyje

elakcija

Andrzej Sapkowski

9,45€

Iš tiesų, sakau Jums, atslenka kalavijo ir kirvio amžius, nuožmių pūgų amžius. Atslenka Baltojo speigo ir Baltosios Šviesos Metas, Tedd Deireadh, Pabaigos Metas. Pasaulis mirs šaltyje, o atgims podraug su nauja saule. Atgims iš Senojo Kraujo, iš Hen Ichaer, iš pasėto grūdo, kursai ne tik sudygs, o liepsnomi..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Andrzej Sapkowski

9,55€

Maginės fantastikos knygų ciklo „Raganius“ autorius Andrzej Sapkowski gimė Lenkijoje 1948 m. Išgarsėjęs dar pirmu apsakymu „Raganius“, jis parašė apie raganių Geraltą tris apsakymų rinkinius ir penkis romanus, jie išversti į daugelį kalbų. 2007 m. pagal „Raganiaus“ ciklą sukurtas kompiuterini..

Turime sandėlyje

elakcija

Andrzej Sapkowski

9,76€

Geraltas yra raganius iš Rivijos. Tai žmogus, kurio magiškos galios, sustiprintos ilgų treniruočių ir paslaptingo medaliono, pavertė jį puikiu kovotoju ir negailestingu žudiku. Tačiau jis nėra paprastas žudikas: jo taikiniai – įvairios pabaisos ir bjaurūs velniai, kurie niokoja žemę ir puola nekaltuosius. Geraltas siekia gėrio ir klajoja po šalį ie..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)