Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Paskutinis noras

Paskutinis noras

Internetu:
15,47€
Knygyne:
18,20€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090128275

Knygos „Paskutinis noras “ aprašymas

Geraltas yra raganius iš Rivijos. Tai žmogus, kurio magiškos galios, sustiprintos ilgų treniruočių ir paslaptingo medaliono, pavertė jį puikiu kovotoju ir negailestingu žudiku. Tačiau jis nėra paprastas žudikas: jo taikiniai – įvairios pabaisos ir bjaurūs velniai, kurie niokoja žemę ir puola nekaltuosius. Geraltas siekia gėrio ir klajoja po šalį ieškodamas užduočių, tačiau pamažu supranta, kad kai kurios jo aukos yra nepataisomai žiaurūs groteskai, o kiti – nuodėmės, blogio ar paprasčiausio naivumo aukos. „Paskutinis noras“ – tai kupina humoro ir ironijos, vaizdinga ir išradinga knyga, užburianti ne tik maginės fantastikos mėgėjus.

 

Knygų serijos „Raganius“ autorius, lenkų rašytojas Andrzej Sapkowski parašė visą istorijų apie raganių ciklą – 3 apsakymų rinkinius ir 5 romanus, kurie išversti į daugelį kalbų. 2007 m. pagal „Raganiaus“ ciklą sukurtas kompiuterinis žaidimas „The Witcher“ sulaukė pasaulinio pasisekimo. 2016 m. A. Sapkowski gavo Pasaulinį fantastikos žanro apdovanojimą už nuopelnus.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti