Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Saulėlydis

„Saulėlydžio” knygų saga  – tai fantastinių meilės istorijų ciklas, kurio autorė yra garsi amerikiečių rašytoja Stephenie Meyer. Pirmasis romanas „Saulėlydis” pasirodė 2005 metais ir kaipmat šoko į bestselerių viršūnes. Romanų ciklą sudaro keturios knygos: „Saulėlydis”, „Jaunatis”, „Užtemimas” ir „Brėkštanti aušra”. O praėjus 15-ai metų, autorė išleido dar vieną knygą apie vampyrus –  „Vidurnakčio saulė”, kurioje pirmuoju asmeniu istoriją pasakoti imasi nebe veikėja Bela (kaip buvo ankstesnėse knygose), bet jos mylimasis Edvardas. 

Išdėstymas:

Stephenie Meyer

22,53€

Tai garsios amerikiečių rašytojos, „Saulėlydžio“ sagos autorės Stephenie Meyer kūrinys. Visos keturios šio serijos knygos pasakoja apie nemirštančią meilę tarp jaunos merginos Belos ir kelis šimtmečius skaičiuojančio vampyro Edvardo. „Vidurnakčio saulė“ – tai istorijos tęsinys, kuriame balsą įgauna pats Edvardas. Ši knyga buvo išleista 2020 me..

Turime sandėlyje

Stephenie Meyer

15,47€

Stulbinamas Belos ir Edvardo meilės istorijos finalas, kurio laukėme užgniaužę kvapą, nušviečia šio kerinčio epo, sužavėjusio milijonus skaitytojų, paslaptis. Sėkmingąją „Saulėlydžio“ sagą užbaigiantis amerikiečių rašytojos Stephenie Meyer nepaprastai įtraukiantis, abejingų nepaliekantis romanas. Pradinis tiražas buvo 3,7 milijono egzempliorių, 1,3..

Turime sandėlyje

Stephenie Meyer

13,98€

Jaunimui nuo 14 m. Antgamtiška ir abejingų nepaliekanti Belos ir Edvardo meilės istorija skaitytojus prikausto dar labiau.Mirtinoje tyloje staiga viskas stojo į vietas.Tai, ką Edvardas nuo manęs slėpė.Tai, ko Džeikobas nenorėjo slėpti.Tai, ko ir laukiau. Tai, kas turėjo vėl įvykti. Tai niekada nesibaigs, tiesa?Kai Sietlą ima siaubti masin..

Turime sandėlyje

Stephenie Meyer

13,23€

Ši knyga – tai antroji populiariosios „Saulėlydžio“ sagos dalis, kurioje tęsiamas pasakojimas apie aistringą, tačiau be galo pavojingą vampyro Edvardo ir aštuoniolikmetės moksleivės Belos meilę. Knygoje „Jaunatis“ skaitytojai patirs, ką reiškia pati tamsiausia mėnulio fazė – būtent tokia ir yra šį antroji sagos dalis: kupina liūdesio, išsiskyr..

Turime sandėlyje

Stephenie Meyer

13,23€

„Saulėlydis“ – sėkmingąją „Saulėlydžio“ sagą pradedantis amerikiečių rašytojos Stephenie Meyer nepaprastai įtraukiantis, abejingų nepaliekantis romanas. Antgamtiška meilės istorija, kupina stulbinamų netikėtumų, kvapą gniaužiančių posūkių ir mirtinų pavojų. Kūrinio tema – uždrausta meilė.Septyniolikmetė Bela Svan persikrausto gyventi pas tėtį į ned..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)
Populiariausios šios kategorijos knygos: „Saulėlydis"„Vidurnakčio saulė“, Brėkštanti aušra“, „Jaunatis“.