Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Saulėlydis

„Saulėlydžio” knygų saga  – tai fantastinių meilės istorijų ciklas, kurio autorė yra garsi amerikiečių rašytoja Stephenie Meyer. Pirmasis romanas „Saulėlydis” pasirodė 2005 metais ir kaipmat šoko į bestselerių viršūnes. Romanų ciklą sudaro keturios knygos: „Saulėlydis”, „Jaunatis”, „Užtemimas” ir „Brėkštanti aušra”. O praėjus 15-ai metų, autorė išleido dar vieną knygą apie vampyrus –  „Vidurnakčio saulė”, kurioje pirmuoju asmeniu istoriją pasakoti imasi nebe veikėja Bela (kaip buvo ankstesnėse knygose), bet jos mylimasis Edvardas. 

Išdėstymas:
elakcija -30%

Stephenie Meyer

Internetu:
19,00€
Knygyne:
27,15€
Sutaupote:
8,15€

Jaunimui nuo 14 m. Bestselerių autorė Stephenie Meyer triumfuodama grįžta į „Saulėlydžio“ pasaulį su šia itin laukta knyga, visą pasaulį pakerėjusia Belos ir Edvardo meilės istorija.„Saulėlydyje“ susitikus Edvardui Kalenui ir Belai Svan užsimezgė nemirtinga meilės istorija, prikausčiusi viso pasaulio dėmesį. Bet iki šiol jos gerbėjams įvykius ..

akcija -40%

Stephenie Meyer

10,11€ 16,85€

Sutaupote:
6,74€

Jaunimui nuo 14 m. Antgamtiška ir abejingų nepaliekanti Belos ir Edvardo meilės istorija skaitytojus prikausto dar labiau.Mirtinoje tyloje staiga viskas stojo į vietas.Tai, ką Edvardas nuo manęs slėpė.Tai, ko Džeikobas nenorėjo slėpti.Tai, ko ir laukiau. Tai, kas turėjo vėl įvykti. Tai niekada nesibaigs, tiesa?Kai Sietlą ima siaubti masin..

akcija -40%

Stephenie Meyer

9,57€ 15,95€

Sutaupote:
6,38€

Belai Svan vienas dalykas svarbesnis net už gyvybę – tai Edvardas Kalenas. Tačiau mylėti vampyrą – dar pavojingiau nei Bela kada nors įsivaizdavo. Edvardas jau ištraukė Belą iš vieno piktojo vampyro letenų, tačiau dabar, kai jų nepaprasti santykiai ima kelti grėsmę viskam, kas jiems brangu, jaunuoliai suvokia, kad rūpesčiai tik prasideda...Daugybė ..

akcija -40%

Stephenie Meyer

9,57€ 15,95€

Sutaupote:
6,38€

„Saulėlydis“ – sėkmingąją „Saulėlydžio“ sagą pradedantis amerikiečių rašytojos Stephenie Meyer nepaprastai įtraukiantis, abejingų nepaliekantis romanas. Antgamtiška meilės istorija, kupina stulbinamų netikėtumų, kvapą gniaužiančių posūkių ir mirtinų pavojų. Kūrinio tema – uždrausta meilė.Septyniolikmetė Bela Svan persikrausto gyventi pas tėtį į ned..

akcija -40%

Stephenie Meyer

11,19€ 18,65€

Sutaupote:
7,46€

Stulbinamas Belos ir Edvardo meilės istorijos finalas, kurio laukėme užgniaužę kvapą, nušviečia šio kerinčio epo, sužavėjusio milijonus skaitytojų, paslaptis. Sėkmingąją „Saulėlydžio“ sagą užbaigiantis amerikiečių rašytojos Stephenie Meyer nepaprastai įtraukiantis, abejingų nepaliekantis romanas. Pradinis tiražas buvo 3,7 milijono egzempliorių, 1,3..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)
Populiariausios šios kategorijos knygos: „Saulėlydis"„Vidurnakčio saulė“, Brėkštanti aušra“, „Jaunatis“.