Saulėlydis

Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 427
  • ISBN 9786090143919

Knygos „Saulėlydis“ aprašymas

„Saulėlydis“ – sėkmingąją „Saulėlydžio“ sagą pradedantis amerikiečių rašytojos Stephenie Meyer nepaprastai įtraukiantis, abejingų nepaliekantis romanas. Antgamtiška meilės istorija, kupina stulbinamų netikėtumų, kvapą gniaužiančių posūkių ir mirtinų pavojų. Kūrinio tema – uždrausta meilė.

Septyniolikmetė Bela Svan persikrausto gyventi pas tėtį į nedidelį niūrų Forkso miestelį. Atrodo, kad gyvenimas čia bus nuobodus, tačiau vos tik ji pradeda lankyti naują mokyklą, pastebi keistą kone tobulai atrodančių jaunuolių grupelę. Vienas iš jų – paslaptingasis Edvardas Kalenas – kaipmat ir amžiams prikausto jos dėmesį. Kad ir kaip Edvardas stengiasi išsaugoti savo paslaptį ir nepamilti Belos, tarp jų užsimezga stipri ir be galo pavojinga meilė, verčianti įsimylėjėlius vaikščioti peilio ašmenimis.

„Saulėlydžio“ saga išversta į 49 kalbas, parduota per 160 milijonų jos egzempliorių. Pagal šią knygų seriją sukurti Holivudo filmai prikausto daugybės gerbėjų dėmesį. Pagrindinius vaidmenis kino studijos „Summit Entertainment“ ekranizacijoje atlieka Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner. Lietuvių kalba ieškokite ir kitų autorės kūrinių: „Sielonešė“, „Chemikė“, taip pat „Trumpas antrasis Bri Taner gyvenimas“, parašyti „Saulėlydžio“ sagos motyvais.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti