elakcija
Užtemimas

Užtemimas

11,79€
16,85€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 536
  • ISBN 9786090143957

Knygos „Užtemimas“ aprašymas

Jaunimui nuo 14 m. 

Antgamtiška ir abejingų nepaliekanti Belos ir Edvardo meilės istorija skaitytojus prikausto dar labiau.

Mirtinoje tyloje staiga viskas stojo į vietas.

Tai, ką Edvardas nuo manęs slėpė.

Tai, ko Džeikobas nenorėjo slėpti.

Tai, ko ir laukiau. Tai, kas turėjo vėl įvykti. 

Tai niekada nesibaigs, tiesa?

Kai Sietlą ima siaubti masinės žmogžudystės, o pagiežinga vampyrė ir toliau siekia keršto, Bela vėl atsiduria mirtiname pavojuje. Įvykių sūkuryje ji priversta pasirinkti arba meilę Edvardui, arba draugystę su Džeikobu, nors puikiai žino, kad jos sprendimas gali įžiebti amžiną karą tarp vampyrų ir vilkolakių. Sparčiai artėjant išleistuvėms, Bela turi pasirinkti gyvenimą arba mirtį. Bet kas yra kas?

Meyer šioje dalyje plėtoja tolimesnį savo serialo siužetą meistriškai keliant dar didesnę įtampą tarp vampyro ir vilkolakio, čia pagaliau iškyla kerštingos vampyrės Viktorijos keliama grėsmė. Keisti, klausimų keliantys Belos, Edvardo ir Jokūbo santykiai su šia knyga ne tik išaiškės, bet ir pagrindinei herojei Belai pagaliau pavyks suprasti savo jausmus.

Šioje sumaištyje Bela taip pat atskleidžia šokiruojančią paslaptį, kuri gali pakeisti viską, ką ji žino apie savo tapatybę ir vampyrų bei vilkolakių pasaulį. Gilindamasi į savo pačios būtį, Bela turi pereiti klastingą meilės, išbandymų ir karo grėsmės sūkurį, kuris gali pražudyti tai, kas jai brangiausia. 

Ar ji gali apsaugotų tuos, kuriuos myli, ar draugystės ir meilės ryšius nutrauks artėjantis konfliktas?

Stephenie Meyer – amerikiečių rašytoja, kuriai milžinišką populiarumą visame pasaulyje pelnė „Saulėlydžio“ saga. Ji išversta į 49 kalbas, parduota per 160 milijonų jos egzempliorių. Pagal šią knygų seriją pastatyti Holivudo filmai prikausto daugybės gerbėjų dėmesį. Lietuviškai galime skaityti ir kitas autorės knygas: „Sielonešė“, „Chemikė“, taip pat „Trumpas antrasis Bri Taner gyvenimas“, parašytą „Saulėlydžio“ sagos motyvais.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti