Brėkštanti aušra

4,00€
*Išpardavimo kaina
17,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 648
  • ISBN 9786090143896

Knygos „Brėkštanti aušra“ aprašymas

Stulbinantis Belos ir Edvardo meilės istorijos finalas, kurio laukėme užgniaužę kvapą, nušviečia šio užburiančio epo, pakerėjusio milijonus skaitytojų, paslaptis. Sėkmingąją „Saulėlydžio“ sagą užbaigiantis amerikiečių rašytojos Stephenie Meyer įtraukiantis, abejingų nepaliekantis romanas „Brėkštanti aušra“. Pradinis tiražas buvo 3,7 mln. egzempliorių, 1,3 mln. parduoti per pirmąsias 24 valandas nuo knygos išleidimo. Knyga sumušė „Hachette Book Group USA“ pirmos dienos pardavimo rekordus.

Kai myli tą, kuris tave žudo, pasirinkimo neturi. Kaip pabėgtum, kaip kovotum, jei taip įskaudintum mylimąjį? Jei jam tegalėtum padovanoti savo gyvastį, argi to nepadarytum? Jei išties myli...

Negrįžtamai įsimylėti vampyrą – ir svajonė, ir košmaras, įaustas į audringą Belos Svan realybę. Draskoma aistros Edvardui Kalenui ir artimo ryšio su vilkolakiu Džeikobu Bleku, ji ištveria įtemptus pagundų, netekčių ir nesantaikos metus, kol prieina lemiamą momentą. Jos neišvengiamas pasirinkimas – prisidėti prie šiurpaus, tačiau gundančio nemirtingųjų pasaulio ar gyventi paprastą žmogišką gyvenimą - tampa lemiamas, nuo jo priklauso dviejų genčių likimas.

Dabar, Belai apsisprendus, prasideda nematyti dalykai, o jų pasekmės gali būti pragaištingos. Vos tik plonytės Belos gyvenimo gijos, pirmiausia atrastos „Saulėlydyje“, po to sutraukytos ir išbarstytos „Jaunatyje“ ir „Užtemime“, regis, pradeda atgyti bei megztis, kyla grėsmė, kad jos bus sunaikintos... amžiams.

Kino studija „Summit Entertainment“, sukūrusi „Saulėlydį“, ekranizavo ir „Brėkštančią aušrą“. Filmas gausiai lankomas viso pasaulio kino teatruose nuo 2011 m. Pagrindinius vaidmenis atlieka Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner.

Stephenie Meyer (g. 1973 m. gruodžio 24 d.) - amerikiečių rašytoja ir filmų prodiuserė. Ji geriausiai žinoma dėl vampyriškų romanų serijos „Saulėlydis" (angl. „Twilight"), kurios parduota daugiau nei 160 mln. egzempliorių tiražu ir kuri išversta į 37 kalbas. S. Meyer buvo 2008 ir 2009 m. bestselerių autorė JAV, 2008 m. pardavusi daugiau kaip 29 mln. knygų, 2009 m. - 26,5 mln. 2009 m. už „Brėkštančią aušrą", „Saulėlydžio" serijos finalą, S. Meyer gavo Didžiosios Britanijos knygų apdovanojimų Metų knygos vaikams apdovanojimą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti