Jaunatis

7,98€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 488
  • ISBN 9786090143933

Knygos „Jaunatis“ aprašymas

Ši knyga – tai antroji populiariosios „Saulėlydžio“ sagos dalis, kurioje tęsiamas pasakojimas apie aistringą, tačiau be galo pavojingą vampyro Edvardo ir aštuoniolikmetės moksleivės Belos meilę. 

Knygoje „Jaunatis“ skaitytojai patirs, ką reiškia pati tamsiausia mėnulio fazė – būtent tokia ir yra šį antroji sagos dalis: kupina liūdesio, išsiskyrimo sielvarto, nelaimingos meilės kančios. Tai pats juodžiausias pagrindinės herojės Belos gyvenimo etapas. 

Kritikų apžvalgose, šis garsios amerikiečių autorės Stephenie Meyer kūrinys buvo įvertintas geriau nei pirmoji serijos dalis. Skaitytojai ir kritikai pastebėjo ypatingai išpildytus veikėjų paveikslus, personažų raidą bei įtikinamą jų emocijų perteikimą. Praėjus kuriam laikui „Jaunatis“ buvo ekranizuota – ši dalis, lygiai taip pat kaip pirmoji, sulaukė milžiniško populiarumo visame pasaulyje. 

Baigusi rašyti „Saulėlydį", S. Meyer suprato, kad nėra pasiruošusi nustoti rašyti apie Belą ir Edvardą. Taigi, ji pradėjo rašyti tęsinį, kuriame buvo praleisti paskutinieji Belos vidurinės mokyklos metai. S. Meyer parašė „Jaunatį" vos per penkis mėnesius. Tiesa, redagavimo procesas jai pasirodė daug ilgesnis ir sunkesnis nei tas pats procesas su „Saulėlydžiu". Be to, skirtingai nei „Saulėlydis", kurio rašytoja iš pradžių neketino publikuoti, rašydama „Jaunatį" ji suprato, kad knyga bus publikuojama, ir patyrė, kaip pati apibūdino, siaubingą jausmą, panašų į scenos baimę.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti