Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Humoras, komiksai

Skaitant knygas tikrai smagu bent kartkartėmis pasijuokti iš pavaizduotų gyvenimiškų situacijų, žaismingų personažų, spalvingų dialogų. O jeigu visa knyga sudaryta vien iš linksmų istorijų bei anekdotų ir skaitant ją šypsena niekad nedingsta iš veido? Argi tokia literatūra nepaįvairintų jūsų kasdienybės? Būtent tam skirtos šioje kategorijoje pateiktos satyros, humoreskos, humoristiniai romanai, anekdotų knygos, komiksai.

Išdėstymas:

Agnė Ulytė, Monika Vaicenavičienė

13,48€

Įsivaizduok, kad vieną dieną Vilniuje, stovėdamas sankryžoje, išgirsti gatvių pokalbį. Jos aptarinėja reikalus, giria viena kitą, ginčijasi, svajoja, juokauja... Ir nenuostabu, nes senojo miesto gatvės mena skirtingų amžių istorijų, yra sutikusios įdomiausių ir keisčiausių žmonių. Ir saugo daug paslapčių! Ši knyga – tai komik..

Turime sandėlyje

Arthur Bloch

8,71€

Šiame komiškame žinyne jūs rasite iki kaulų smegenų pažįstamų ir net 100 aukščiausios rūšies visiškai naujų dėsnių! Skaitant šią knygą, tikrai nušvis jūsų akys ir pamatysite ilgai ieškotų taiklių, įtikinamų citatų apie biurokratiją, verslą, hierarchijos principus, humanizmą, sportą ar akademin..

Turime sandėlyje

Jurga Vilė

18,36€

Algiukas trokšta ištyrinėti pasaulį su draugu. Žąsinu Martynu. Greitai svajonė išsipildo. Tik absoliučiai kitaip, nei Algiukas tikėjosi… 1941 m. birželio rytą būrys kareivių išverčia Algiuką, jo sesę Dalią, tėtį Romą ir mamą Uršulę iš lovų. Įsako ruoštis kelionėn. Į Sibirą. Kodėl juos ištremia?Kas tas Sibiras? Daugybė klausimų sukasi Algiuko mintys..

Turime sandėlyje

Arthur Conan Doyle

11,53€

Kartais į mūsų gyvenimą įsisuka rutina.  Tada ima atrodyti, jog gyvenimas nuobodus, vienodas, nežadantis nieko, kas supurtytų kasdienybę ir atneštų kažką nepaprasto. Ar tikrai? Mes siūlome Jums po nuotykį kasdien! Su stulbinančiu ir nepakartojamu vedliu, kokio tik galite norėti – Arthuro Conan Doyle‘io personažu Šerlo..

Turime sandėlyje

akcija

Juozas Erlickas

7,30€

Knyga, kuri pakeis Jūsų charakterį, gyvenimo būdą, o gal net gyvenamąją vietą   K. Kaip sekėsi rašyti? J. E. Gerai. Bet, aišku, stengiaus, kad nebūtų pernelyg gerai. Mat jei perskaitę knygą visi tik skėsčios rankom: „Geriau jau nebegali būti!“, tai kitos mano knygos nebeskaitys. Aš noriu pali..

Turime sandėlyje

akcija

Juozas Erlickas

7,25€

Geriausi Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Juozo Erlicko eilėraščiai, atrinkti paties autoriaus. Įvairaus amžiaus skaitytojų (ir vaikų, ir suaugusiųjų) mėgstamose eilėse – satyriškas ir drauge romantiškas požiūris į vaikystę, gamtą, praeitį. Nebijok!.. Jei eilėraštis žalias, Jeigu gimęs jisai au..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Juozas Erlickas

12,65€

Šioje knygoje – naujausi poeto, prozininko, Nacionalinės premijos laureato (1997) Juozo Erlicko kūriniai. Pasitelkęs absurdo poetiką ir graudžią ironiją, autorius žvelgia į iškilius ir varganus mūsų gyvenimo reiškinius, istorines, socialines, politines, kultūrines aktualijas. "Nebus, nes ir būti negali, kad būt..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)

Komiksai – tai dar vienas įdomus knygų žanras, padedantis puikiai atsipalaiduoti bei praskaidrinti kasdienybę. Komiksai atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose ir didžiausią populiarumą pasiekė 1940-iaisiais – kuomet istorijos apie Supermeną ar Betmeną buvo platinamos milijoniniais tiražais. Lietuvoje komiksai atsirado dar prieš Antrąjį Pasaulinį karą, o šiandien galime pasidžiaugti, jog lietuvių autoriai taip pat entuziastingai kuria komiksus įvairiomis temomis. Nuosekliai pavaizduoti piešiniai ir glaudžiai persipynę tekstai – tai patys svarbiausi komiksų elementai, atvaizduojantys skaitytojui siužetą, leidžiantys suprasti veikėjus, jų bruožus, charakterio savybes. Komikso žanras yra skirtas labai įvairaus amžiaus skaitytojams, todėl šiame puslapyje rasite komiksų, skirtų vaikams ir suaugusiems!