Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

TOP 10 negrožinė literatūra

Populiariausios savaitės negrožinės literatūros knygos

Išdėstymas:

Česlovas Juršėnas

19,72€

Gana pasakyti ČESLOVAS JURŠĖNAS, ir tuoj prisiminsime jo nuveiktus darbus, pareigas, titulus, prisiminsime veidą iš TV ekranų, paskaitas ir knygas.Ši knyga – žymaus politiko ir žurnalisto atsiminimai, įspūdžiai, apmąstymai. Aprėpiantys biografiją, dalyvavimą sprendžiant Lietuvai svarbius reikalus, piešiantys gyvenimo ir veiklos kelyje sutiktus žmon..

Turime sandėlyje

Volodymyr Zelensky

14,92€

Ukrainos prezidento kalbų rinktinė! Paties V.Zelenskio atrinktos kalbos iki Ukrainos nepriklausomybės dienos. Knygai įžangą parašė Arkady Ostrovsky – žinomas D.Britanijos žunalistas, šiuo metu dirbantis „The Economist“.,,Zelenskio žodžiams retorinę galią suteikė daugeliui jo kalbų būdinga savybė – tiesa. Ji įgalino Zelenskį formuoti pasaulio p..

Turime sandėlyje

Herbert A. Werner

16,36€

Triumfas, nuosmukis, galiausiai – žmogaus išlikimas ir pergalė prieš visas negandas. Herbertas Werneris – vienas iš nedaugelio povandeninių laivų vadų, kurių įgūdžiai, drąsa ir neįtikėtina sėkmė padėjo išgyventi iki pat karo pabaigos. Įspūdingai ir šiurpiai aprašomi tie baisūs sunaikinimai, kuriuos sugebėjo surengti vienas nedidelis povandeninis la..

Turime sandėlyje

Stephen King

17,77€

Amerikiečių rašytojas Stephenas Kingas skaitytojams geriausiai žinomas kaip nepakartojamų siaubo romanų, tokių kaip „Švytėjimas“, „Kerė“, „Daktaras Miegas“, „Ponas Mersedesas“, „Radybos“, „Budėjimas baigtas“, „Tas“ ir kitų tarptautinių bestselerių, autorius.1999 metais Kingas užsimojo parašyti knygą apie savo profesiją ir atskleisti kai kuriuos sav..

Turime sandėlyje

Rolf Dobelli

15,22€

Ar kada nors esate:· skyrę laiką tam, kam neverta?· prisiėmę nuopelnus už sėkmę, bet dėl nesėkmių kaltinę aplinkybes?· darę tai, kas jūsų manymu, jums kenkė?· laikęsi teorijų, nors įrodyta, kad jos klaidingos?Tai yra kognityvinių mąstymo klaidų, kurių mūsų kasdieniame gyvenime apstu, pavyzdžiai. Šios sisteminės mąstymo klaidos gali kainuoti ir karj..

Turime sandėlyje

Dovydas Pancerovas, Birutė Davidonytė

21,16€

„Laisvės TV“ išleistoje ir „Kabinete 339" pradėtą pasakojimą apie Lietuvos valdymo užkulisius tęsiančioje knygoje skaitytojus įtraukia istorija apie Valstybės saugumo departamento žvalgybos pareigūną. Jam 2019 m. pavedama patikrinti vieno iš kandidatų į prezidentus rinkiminę komandą ir galimų rėmėjų sąrašą, nesilaikant griežtų taisyklių. Pareigūnas..

Turime sandėlyje

Eimantas Gudas

28,82€

Radvilos. Priartėję prie karalių.Chodkevičiai. Metę pirštinę Radviloms.Sapiegos. Nuo raštininkų iškilę iki kanclerių.Pacai. Nekarūnuoti Lietuvos valdovai.Tiškevičiai. Lietuvos turtingiausi ir galingiausi.Penkios įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės – neatsiejama Europos elito epochos dalis. Ar per amžių rūką, skiriantį mus nuo..

Turime sandėlyje

Yeonmi Park

16,07€

Yeonmi Park, bėgdama iš gimtosios Šiaurės Korėjos, apie laisvę nesvajojo. O ir nežinojo, koks yra laisvės skonis. Bėgo, kad išgyventų – kartu su šeima išvengtų mirties nuo bado, ligų arba užsakytos egzekucijos.Prisiminimų knygoje „Išgyventi“ aprašomas sunkus gyvenimas bene tamsiausioje ir represyviausioje valstybėje visoje Žemėje; šiurpus jaunos me..

Turime sandėlyje

Dalia Leinartė

18,53€

Sovietinė šeimos politika ir propaganda neišvengiamai paveikė visas Lietuvos gyventojų grupes, ypač – šeimas. Pasitelkdama daugybę dokumentinių šaltinių ir asmeniškų liudijimų autorė tyrinėja, kaip vyrų ir moterų darbo sąlygos, ikimokyklinių įstaigų trūkumas, dešimtmečiais trukęs lytinio gyvenimo tabu, centralizuotai skirstomas gyvenamasis plotas i..

Turime sandėlyje

Monisha Rajesh

16,92€

Kai Monisha Rajesh su kuo nors pasidalyvavo savo planais – kelione aplink pasaulį 80-čia traukinių – dažniausiai ją pasitikdavo iš nuostabos išplėstos akys. Netrukus ji suplanavo maršrutą, kuris siekė 24 000 kilometrų įspūdingiausiais pasaulio geležinkeliais: nuo debesis siekiančio Činghajaus – Tibeto geležinkelio bėgių iki šilko prabanga žaižaruoj..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)