Mimika

7,00€
*Išpardavimo kaina
16,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786094902260

Knygos „Mimika“ aprašymas

Nebijok! Nieko, išskyrus save...

Sebastiano Fitzeko puikus psichologinis trileris apie mimikos ekspertę, kuri patekusi į didžiulę bėdą nebegali tikėti pati savimi. 

Kad „perskaitytų“ žmogų, jai pakanka menkiausio lūpų kampučio truktelėjimo ar nežymaus pokyčio vyzdžiuose. Hana Herbst yra Vokietijoje labiausiai patyrusi mimikos ekspertė, kurios specializacija — tyrinėti slaptus žmogaus kūno signalus. Dirbdama policijos patarėja, ji padėjo išaiškinti nemažai smurtinių nusikaltimų.

Tačiau kaip tik tada, kai Hanai pačiai tenka kovoti su atminties praradimo po operacijos pasekmėmis, ji susiduria su šiurpiausiu atveju savo karjeroje. Iki šiol visiškai nepriekaištingą gyvenimą gyvenusi moteris prisipažįsta žiauriai nužudžiusi savo šeimą. Gyvas liko tik jos mažasis sūnelis Paulas. Po prisipažinimo vaiko motinai pavyksta pabėgti iš kalėjimo. Ar ji ieško sūnaus, kad užbaigtų savąją „mirties misiją“? 

Hana Herbst turi tik trumpą prisipažinimo vaizdo įrašą, kuris gali padėti nubausti motiną ir išgelbėti Paulą. Bet yra viena problema — žudikė įraše yra pati Hana!

Vienintelis kelias veda į pačias sielos gelmes...Atsiliepimai:


Sebastianas Fitzekas ir vėl varo savo skaitytojus ir skaitytojas iš proto! Skaitydami „Mimiką“ jūs garantuotai nenutaisysite jokios veido išraiškos, nes būsite taip užburti, jog visiškai apie tai pamiršite.

* Alex Dengler, www.denglers-buchkritik.de


Iš anksto užprogramuotas šiurpas skaitant.

* Grazia


Knyga, kuri sprogo kaip bomba. Su „Mimika“ Sebastianas Fitzekas vis didina apsukas, ir knyga įveikiama vienu prisėdimu.

* Geek Whisper


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti