Imperijos paveldėtojai 1. Kelionė prasideda

4,00€
*Išpardavimo kaina
13,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9786090154465

Knygos „Imperijos paveldėtojai 1. Kelionė prasideda“ aprašymas

„Kelionė prasideda“ – jaudinanti mokslinės fantastikos knygų serijos „Imperijos paveldėtojai“ pirmoji dalis. Šioje kosminėje istorijoje netrūks neįtikėtinų nuotykių, tamsių paslapčių ir baugių susitikimų su nežinomybe.

Vieną vakarą mįslingai dingsta Alisos ir Elijo mama. Tai įvyksta po barnio su jų tėčiu, todėl šis tampa įtariamuoju ir jį sulaiko policija. Vaikai žino, kad tėtis nė už ką nenuskriaustų mamos, todėl skuba jos ieškoti į Lunseno mišką, kuriame ji dirbo prieš dingdama. Jie net neįtaria, kokie pavojingi nuotykiai ir paslaptys jų laukia...

Grėsmingi keistos išvaizdos padarai, ateivių erdvėlaiviai, paslaptinga ir nežemiška mamos praeitis – visa tai akimirksniu pakeičia ligtolinį vaikų gyvenimą, bet nė kiek nesumažina ryžto surasti mamą kosmoso platybėse.

2020 m. pasirodžiusi knygų serija „Imperijos paveldėtojai“ Švedijoje iškart sulaukė daugybės jaunųjų skaitytojų dėmesio, teisės versti šį kūrinį jau parduotos kelioms šalims.


„Imperijos paveldėtojai. Kelionė prasideda“:

• mokslinės fantastikos kūrinys ugdo vaikų fantaziją ir padeda pažinti literatūros žanrų įvairovę,

• skatina teisingumo jausmą ir moko vertinti šeimos ryšius,

• ryškūs veikėjų charakteriai ir nuotykių gausa įtrauks ir ne itin skaityti mėgstančius vaikus,

• parašyta nesudėtinga kalba, tinkama vaikams, pradedantiems savarankiškai skaityti didesnės apimties knygas,

• gausiai iliustruota puikiais komiksų stiliaus paveikslėliais.


Oskaras Källneris – švedų rašytojas, kuris nuo vaikystės žavėjosi moksline fantastika, todėl nekeista, kad užaugęs pats daugiausia rašo šio žanro kūrinius. Jo kūryboje daug veiksmo, nutrūktgalviškų nuotykių, mokslinės fantastikos elementų ir idėjų, o visa tai paprastai derinama su gilesnėmis temomis ir problemomis.

Karlas Johnssonas – švedų iliustruotojas ir komiksų kūrėjas, dirbantis ne tik su knygomis vaikams, bet ir su vaizdo žaidimais, televizija, teatru.


Vaikams nuo 9 metų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti