Kelionė į žemės centrą

24,35€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
28,65€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Jules Verne
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094414756

Knygos „Kelionė į žemės centrą“ aprašymas

– Ak! – įsiutęs sušukau. – Ne, ne, dėdė šito neturi žinoti! Kitaip jis būtinai leisis į kelionę. Jis irgi panorės visa tai patirti! Niekas neįstengs tokio drąsaus geologo sulaikyti! Jis būtinai keliaus, į nieką neatsižvelgdamas, nieko nepaisydamas! Ir drauge pasiims mane, ir mes niekada nebesugrįšime! Niekada, niekada! 

Senovinėje knygoje rastas užšifruotas raštelis paragina profesorių Lidenbroką atkartoti žymaus XVI a. islandų alchemiko kelionę. Kartu su juo išsiruošia nervingasis brolėnas Akselis ir gudrusis vedlys Hansas. Jaunas ir skeptiškas Akselis leidžiasi į nuotykius su dėde, bet visiškai netiki tuo, ką jis sako – galbūt tai net dar įdomiau? Ar drąsiai trijulei pavyks išspręsti Žemės gelmėje slypinčias mįsles ir gyviems grįžti į šį pasaulį? Kokie neįtikėtini pavojai ir atradimai laukia keliautojų ten, kur kone niekuomet nežengė mirtingojo koja? Ar jie sužinos ką nors nauja apie žmonijos praeitį? Galbūt netgi susidurs akis į akį su gyvais jos liudininkais?

Jei ir jums kyla pagunda nukeliauti į žemės centrą, patogiai įsitaisykite fotelyje ir pasiruoškite požeminiam stebuklų pasauliui – lavos tuneliais leiskitės per geografinių linksmybių labirintą! Šiame neįtikėtiname pasaulyje dinozaurai, klajojantys po senovinius milžiniškų grybų miškus bei nederlingas žemes, atskleidžia tikrąsias mokslo tiesas apie žmogaus atsiradimo kilmę. Iš esmės Verne'as surinko visus geriausius ir įdomiausius priešistorės pasaulio fragmentus – dalykus, kuriuos mylėjote vaikystėje – ir sukūrė įsimintiną, moksliškai painų šedevrą.

Nors knygą Kelionė į žemės centrą prancūzų rašytojas Žiulis Vernas (Jules Verne, 1828–1905) parašė daugiau negu prieš pusantro šimto metų, joje šnekama apie nemirtingas temas: žmogaus pažinimo troškulį, baimę susidurti su nepažintu ir užsispyrimą bei ryžtą, leidžiančius įveikti visus iššūkius.

Jules Gabrielis Verne'as - prancūzų rašytojas, poetas ir dramaturgas. Bendradarbiaudamas su leidėju Pierre'u-Jules'u Hetzeliu sukūrė nuotykių romanų seriją, kurią sudarė bestseleriais tapę romanai Kelionė į Žemės centrą (1864 m.), Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu (1870 m.) ir Aplink pasaulį per aštuoniasdešimt dienų (1872 m.). Jo romanų, visada gerai dokumentuotų, veiksmas paprastai vyksta XIX a. antroje pusėje, atsižvelgiant į to meto technologinę pažangą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti