Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Pirmadienį viskas kitaip

7,84€
9,45€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 104
  • ISBN 9786090149171

Knygos „Pirmadienį viskas kitaip“ aprašymas

Vaikams nuo 10 metų. 

„Visada turiu daryti, kaip kiti nori. Ir atrodyti, kaip kiti liepia. Ir kalbėti, kaip kitiems patinka. Ir per televiziją žiūrėti, ką kiti užsimano. Ir valgyti, ir žaisti, ir skaityti, ką kiti liepia. Mokykloj. Grupėj. Ir pas mamą. Man niekada nevalia elgtis, kaip noriu. Bent jau apsikirpti turėtų būti galima, kaip patinka, jei jau išvis reikia kirptis.“

Kati sudėtinga – jos tėtis gyvena kitame mieste, mama neretai būna griežta, o mokykloje ji pastoviai įsivelia į peštynes su kitais vaikais. Mergaitę supranta tik močiutė Ledi, su kuria ji susitinka pirmadieniais. Vieną iš tokių pirmadienių Kati išsiprašo, kad Ledi nukirptų jos gražiąsias garbanas ir suformuotų pankišką skiauterę. Prasideda tikras chaosas! Ar Kati pavyks išsaugoti naująją šukuoseną ir visiems laikams nesusipykti su mama bei draugais?

Pasakojimas apie stiprią, drąsią ir ryžtingą mergaitę, galinčią apginti savo požiūrį bei įsitikinimus. Žinoma, net stipriausieji kartais neatsisako palaikymo bei pagalbos, kad išmoktų pripažinti savo klaidas ir neprarastų artimųjų.

Kūrinys Pirmadienį viskas kitaip įtrauktas į vaikų literatūros specialisto doc. dr. Kęstučio Urbos moksleiviams rekomenduojamų knygų sąrašą.

Kristinė Niostlinger (Christine Nöstlinger, 1936 m. spalio 13 d. - 2018 m. birželio 28 d.) – austrų vaikų rašytoja, sukūrusi daug nuostabių knygų, tapusių vaikų literatūros klasika. Už savo kūrybą ji pelnė du reikšmingiausius tarptautinius vaikų literatūros apdovanojimus: Hanso Christiano Anderseno medalį ir Astridos Lindgren atminimo premiją.

ŠIĄ KOLEKCIJĄ SUDARO SVARBIAUSI IR VERTINGIAUSI LEIDINIAI – NUO LAIKO IŠBANDYMĄ ĮVEIKUSIOS KLASIKOS IKI DABARTINIŲ KŪRINIŲ, JAU TAPUSIŲ ŠIUOLAIKINE KLASIKA.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti