Haufo pasakos

5,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Wilhelm Hauff
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 152
  • ISBN 9786090148075

Knygos „Haufo pasakos“ aprašymas

Skirta vaikams nuo 9 metų, tačiau tikrai patiks ir suaugusiems!

Vieną dieną Pasaka, apsitaisiusi puošniu knygos rūbu, nusileido į žemę, pasižadėjusi mamai Fantazijai pasirūpinti, kad vaikai linksmai ir maloniai su ja praleis ne vieną laisvą valandėlę. Taip prasideda nuostabi skaitymo kelionė, kuri primins apie dorą, tyrą meilę ir nesenstančias vertybes.

Atsiverskite šią knygą ir ženkite į paslaptingą ir egzotišką, rytietiškumu dvelkiantį vieno garsiausių vokiečių romantikų Vilhelmo Haufo pasakų pasaulį. Čia susipina tikrovė ir fantazija, humoras, ironija ir išmintis, baugūs ir jaudinantys herojų nuotykiai.

Kartą kalifas, pasinaudojęs burtais, pasiverčia gandru ir nebegali atvirsti žmogumi. Jaunuolis atsiduria šiurpiame vaiduoklių laive.

Vaikai, išvydę keistuolį neproporcingos išvaizdos Muką, šaiposi iš jo ir nė neįtaria, kokių nepaprastų nuotykių su savo stebuklinga lazda ir šlepetėmis yra patyręs – jis sugebėjo net karalių pergudrauti! Dėl magiškų gebėjimų Mukas patiria ir daug rūpesčių, o jo sėkmė tapo kitų pavydo ir pykčio priežastimi.

Peteris Munkas, skurdus anglies pardavinėtojas, gyvenantis Švarcvaldo kaime, mainais į auksą padovanoja savo širdį piktam milžinui. Tapęs labai turtingu žmogumi, tačiau neturėdamas širdies jis neria į liūdną ir vienišą gyvenimą. Ar padedamas nykštuko Peteris apgaus milžiną ir susigrąžins savo širdį?

„Haufo pasakos“:

vaikų literatūros klasika;

ugdo vaikų literatūrinį skonį;

moko išminties ir gerumo;

skatina atrasti skaitymo džiaugsmą;

ugdo vaizduotę ir kūrybingumą.

Ši knyga yra įtraukta į vaikų literatūros eksperto dr. Kęstučio Urbos mokiniams rekomenduojamų knygų sąrašą – ji privalo atsidurti kiekvienų namų bibliotekoje.

Romantizmo epochos vokiečių rašytojas Vilhelmas Haufas (Wilhelm Hauff, 1802–1927) per savo trumpą gyvenimą paliko ryškų spindintį pėdsaką pasaulio literatūros lobyne. Atsispyręs nuo tradicinių Vakarų Europos ir rytų pasakų, jis nežabodamas fantazijos kūrė savitą, paslaptingą ir nuotykių kupiną pasaulį sodria, turtinga kalba, taip pat pasitelkdamas vokiečių folkloro ir kerinčios gamtos motyvus. Jo romantinės pasakos su didžiuliu susidomėjimu skaitomos jau du šimtus metų.

Nuostabias ryškiaspalves, tolimas Rytų šalis menančias iliustracijas sukūrė grafikė, knygų iliustruotoja Aušra Čapskytė.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti