Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Haufo pasakos

Haufo pasakos

9,36€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Wilhelm Hauff
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 152
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786090148075

Knygos „Haufo pasakos“ aprašymas

Vaikams nuo 9 metų. 

Vieną dieną Pasaka, apsitaisiusi puošniu knygos rūbu, nusileido į žemę, pasižadėjusi mamai Fantazijai pasirūpinti, kad vaikai linksmai ir maloniai su ja praleis ne vieną laisvą valandėlę.

Atsiverskite šią knygą ir ženkite į paslaptingą ir egzotišką, rytietiškumu dvelkiantį vieno garsiausių vokiečių romantikų Vilhelmo Haufo pasakų pasaulį. Čia susipina tikrovė ir fantazija, humoras, ironija ir išmintis, baugūs ir jaudinantys herojų nuotykiai.

Kartą kalifas, pasinaudojęs burtais, pasiverčia gandru ir nebegali atvirsti žmogumi. Jaunuolis atsiduria šiurpiame vaiduoklių laive.

Vaikai, išvydę keistuolį mažąjį Muką šaiposi iš jo ir nė neįtaria, kokių nepaprastų nuotykių su savo stebuklinga lazda ir šlepetėmis yra patyręs, jis sugebėjo net karalių pergudrauti!

„Haufo pasakos“:

vaikų literatūros klasika;

ugdo vaikų literatūrinį skonį;

moko išminties ir gerumo;

skatina atrasti skaitymo džiaugsmą;

ugdo vaizduotę ir kūrybingumą.

 Knyga įtraukta į vaikų literatūros eksperto dr. Kęstučio Urbos mokiniams rekomenduojamų knygų sąrašą.

Romantizmo epochos vokiečių rašytojas Vilhelmas Haufas (Wilhelm Hauff, 1802–1927) per savo trumpą gyvenimą paliko ryškų spindintį pėdsaką pasaulio literatūros lobyne. Atsispyręs nuo tradicinių Vakarų Europos ir rytų pasakų, jis nežabodamas fantazijos kūrė savitą, paslaptingą ir nuotykių kupiną pasaulį sodria, turtinga kalba. Jo romantinės pasakos su didžiuliu susidomėjimu skaitomos jau du šimtus metų.

Nuostabias ryškiaspalves, tolimas Rytų šalis menančias iliustracijas sukūrė grafikė, knygų iliustruotoja Aušra Čapskytė.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti