Aš moku šokinėti per balas

9,75€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
11,75€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Alan Marshall
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 304
  • ISBN 9786090145272

Knygos „Aš moku šokinėti per balas“ aprašymas

„Negalėjau suprasti, kodėl jis manė, kad niekada nebevaikščiosiu. Betgi aš žinojau, kas manęs laukia ateityje. Aš jodinėsiu laukinius arklius, šauksiu „Oho-ho!“ ir mojuosiu skrybėle, o dar parašysiu knygą.“

Įkvepiančioje autobiografinėje apysakoje australų rašytojas Alanas Marshallas prisimena savo vaikystę ir įvykį, pakeitusį visą jo gyvenimą. Po sunkios ligos Alano kojos lieka paralyžiuotos. Jam teks likusį gyvenimą vaikščioti su ramentais. Bet tai - ne bėda gyvenimo džiaugsmu trykštančiam vaikui, sulaukiančiam rūpestingų tėvų palaikymo. Jis nesijaučia esąs kitoks, o jo kasdienybė XX a. vidurio Australijos provincijoje labai smagi. Nepaisydamas negalios, Alanas išdykauja su bendraamžiis, medžioja, jodinėja, įsivelia į nuotykius ir net muštynes. Visų svarbiausia – jis niekam neleidžia trukdyti siekti svajonių. „Aš moku šokinėti per balas" įrodys, kad nėra neįveikiamų sunkumų. 

Alanas Maršalas (Alan Marshall, 1902 m. gegužės 2 d. - 1984 m. sausio 21 d.) - australų rašytojas, istorijų pasakotojas, humanistas. Jis tris kartus gavo Australijos literatūros draugijos apdovanojimą už trumpą apsakymą, pirmąjį - 1933 m. Žinomiausia jo knyga „Aš moku šokinėti per balas" (1955) yra pirmoji iš trijų dalių autobiografijos.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti