Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Ežiukas rūke

Ežiukas rūke

11,79€
Knygyne:
16,85€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Sergej Kozlov
Informacija
  • Metai 2010
  • Puslapiai 372
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9789955683971

Knygos „Ežiukas rūke “ aprašymas

Parašyta pagal Francescos Yarbusovos eskizus, skirtus Jurijaus Noršteino režisuotam animaciniam filmui, pelniusiam daugybę apdovanojimų. Tarptautinis bestseleris, išleistas daugeliu kalbų. Tai – Sergej Kozlov „Ežiukas rūke“.

 

„Ežiukas rūke“ yra trumpų ir šmaikščių pasakų rinktinė. Knygoje pasakojama apie filosofiško Ežiuko nuotykius pakeliui į susitikimą su draugu Meškiuku. Pakeliui Ežiukas patenka į paslaptingą rūką, kuriame sutinka Arklį, Šunį, Pelėdą ir Žuvį. Ežiuko nuotykius knygoje atgaivino iliustruotoja Sigutė Ach.


Sergejus Kozlovas (1939-2010) buvo tylus, apie save nepasakojantis rašytojas. Tikrai neverta ginčytis, kam jis rašė, vaikams ar suaugusiesiems, nes jo tekstuose gyvenimiškų pamokų gali atrasti visi. „Ežiukas rūke“- tai nepamirštamas filmas, sukurtas pagal rašytojo pasaką, ir yra vienas geriausių XX a. filmų. 2009 m. S. Kozlovui įteikta Kornelijaus Čiukovskio premija.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti