Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 192
  • ISBN 9786094410857

Knygos „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė “ aprašymas

– Aš tave myliu, Edvardai, – kiekvieną vakarą sakydavo Abilena. Ištarusi tuos žodžius, ji laukdavo. Beveik tikėdavosi, kad Edvardas irgi jai ką nors pasakys.

Tačiau jis neatsakydavo. Kol vieną dieną...

Aukštai aukštai, vandenyno paviršiuje, keleivinis garlaivis su Abilena denyje plaukė pirmyn. O porcelianinis triušis galiausiai pasiekė vandenyno dugną... 

Taip prasidėjo kupina nuotykių ir išbandymų, nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė. Kelionė, kuri tęsis tol, kol porcelianinėje triušio širdyje apsigyvens mergaitė, vardu Abilena, senas žvejys su žmona, benamis klajūnas ir šuo, berniukas, grojantis lūpine armonikėle bei jo sesutė. Kol širdis pradės mylėti, atradusi gyvenimo grožį.

Kate DiCamillo už šią knygą įteiktas Bostono Globe-Horn apdovanojimas.

• JAV tėvai išrinko „Nepaprastą Edvardo Tiuleino kelionę“ kaip geriausią knygą vaikams.

• Žurnalas „School Library Journal“ įtraukė ją tarp 100 geriausių visų laikų knygų .

Katrina Elizabeth DiCamillo (g. 1964 m. kovo 25 d.) - amerikiečių vaikų grožinės literatūros autorė. Ji yra išleidusi daugiau kaip 25 romanus. Jos knygų parduota apie 37 mln. egzempliorių. Keturios iš jų buvo ekranizuotos, o dvi pritaikytos muzikiniams pastatymams. Jos kūriniai yra pelnę įvairių apdovanojimų. K. DiCamillo yra viena iš šešių autorių, pelniusių du Niuberio medalius.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti