Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Nematomas žmogus

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Scriptus
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Scriptus
  • ISBN 9786098184044

Knygos „Nematomas žmogus “ aprašymas

Tai knyga, kuri yra tikrai gerai žinoma mokslinės fantastikos žanro gerbėjams. Jos autorius Herbert George Wells šį bestselerį išleido 1897-ais metais laikraštyje, tačiau sulaukęs gerų vertinimų ir didelio populiarumo kūrinį pavertė romanu. 

„Nematomas žmogus“ vaizduoja pagrindinį veikėją Grifiną, kuris turi neįtikėtiną savybę: pasitelkęs optikos ir fizikos savybes pasiverčia nematomu. Kartą vilkėdamas ilgą paltą,  skrybėlę ir visas užsivyniojęs tvarsčiais jis užklystą į nedidelę Vakarų Sasekse esančią smuklę – nuo tada miestelyje prasideda keisti dalykai. 

Šiame kūrinyje paliečiamos kitoniškumo, tolerancijos stokos, riboto mąstymo temos. Šis kūrinys – tai mokslinės fantastikos klasika, kuri įkvepia ne tik šiandieninius kūrėjus, bet kartu ir sukelia filosofinių minčių apie mūsų visuomenę. 

Be to, ši istorija ne kartą persikėlė ir į didžiojo kino ekranus. Pirmoji ekranizacija pasirodė 1933 m., o 1984 m. versija buvo filmuota Kaune. Nematomo žmogaus personažas įvairiuose filmuose ir serialuose pasirodė net keliasdešimt kartų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti