Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Ronja plėšiko duktė

Ronja plėšiko duktė

Internetu:
8,68€
Sena kaina:
12,40€
Sutaupote:
3,72€

Apie

„Ronja atsirado todėl, – prisimena Astrida Lindgren, – kad aš pati, gyvendama mieste, labai ilgėdavausi laukų ir gūdaus miško. Prasidėjo nuo to, kad ėmiau vaizduotis kalną, ant kalno plėšikų pilį, kuri staiga perskilo pusiau. „Kokie ten žmonės gyv...
Leidykla: Garnelis

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9789955883630

Knygos „Ronja plėšiko duktė“ aprašymas

„Ronja atsirado todėl, – prisimena Astrida Lindgren, – kad aš pati, gyvendama mieste, labai ilgėdavausi laukų ir gūdaus miško. Prasidėjo nuo to, kad ėmiau vaizduotis kalną, ant kalno plėšikų pilį, kuri staiga perskilo pusiau. „Kokie ten žmonės gyvena?“ – galvojau. Aha, viena plėšikų šeima turi dukterį, o kita sūnų. Visiškai kaip Romeo ir Džuljeta. Iš pradžių jie pykstasi, erzina kits kitą, bet pamažu susidraugauja...“

„Ronja plėšiko duktė“ – vienas žymiausių Astridos Lindgren kūrinių, pasakojančių apie nepaprastą vaikų draugystę, kurios sugriauti nepajėgia niekas. Knyga išversta į 39 pasaulio kalbas.

Jeigu jūsų mažiesiems patiko „Tomo Sojerio nuotykiai", „Piteris Penas", „Pepė Ilgakojinė" ar „Alisa stebuklų šalyje", neabejojame, jog jie susižavės ir šiuo A. Lindgren kūriniu. 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai