Mijo, mano Mijo

10,37€
12,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Garnelis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9789955883722

Knygos „Mijo, mano Mijo“ aprašymas

Vienos žymiausių vaikų literatūros autorių Astridos Lindgren kūrinys „Mijo, mano Mijo“ – tai pasaulinis šedevras, pasakojantis apie devynerių metų berniuką Bu Vilhelmą Ulsoną, kuris liūdnai leidžia kasdienybę pas vaikų nemėgstančius įtėvius dėdę Sikstenu ir tetą Edlą, tačiau vieną dieną jo gyvenimas pasikeičia...

Stokholmo policija netikėtai per radiją skelbia, jog dingo devynmetis Bu Vilhelmas Ulsonas, tačiau žinančių jo būvimo vietą vis neatsiranda. Tuo tarpu berniukas patenka į stebuklingą karalystę – Tolių šalį – kurios karalius yra ne kas kitas, o prieš daugelį metų dingęs Bu Vilhelmo tėvas. Jis grąžina berniukui princo titulą ir pavadina jį Mijo. Rodosi, jog po didelių sunkumų pagaliau vaiko gyvenimas tampa tobulas, tačiau net ir magiškoje karalystėje yra problemų, su kuriomis susiduria pagrindinis veikėjas. 

Pagrindinė šios istorijos tema - draugystė, suteikianti stiprybės ištverti sunkumus. Autorė taip pat primena, kad kartais reikia palikti saugią padėtį bei rizikuoti dėl didesnio tikslo ir jog blogis dažnai sutampa su nelaimingumu.

Vaikams skirta knyga „Mijo, mano Mijo“ pirmą kartą išleista 1954-ais metais. O po kelerių metų kūrinys buvo apdovanotas Vokietijos jaunimo literatūros premija. Pagrindinė kūrinio tema – draugystė, suteikianti jėgų išgyventi sunkumus.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti