Lesė grįžta

Leidykla: Nieko rimto
Autorius Eric Knight
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786094417467

Knygos „Lesė grįžta“ aprašymas

Anglų rašytojas ir scenaristas parašė ne vieną knygą. Būtent „Lesė grįžta“ sulaukė milžiniško populiarumo. Šis pasakojimas apie šuns ir žmogaus draugystę bei nepalaužiamą kolių veislės kalytės Lesės meilę savo šeimininkui berniukui Džo tapo nenuginčijama literatūros klasika.

Visai šeimai skirta knyga ne kartą ekranizuota. Pagal Lesės nuotykius sukurta daug filmų bei vaidybinių ir animacinių serialų. Šį leidimą puošia švelnios anglų dailininko Gary Blythe iliustracijos.

Ericas Mowbray Knightas (1897 m. balandžio 10 d. - 1943 m. sausio 15 d.) - anglų rašytojas ir scenaristas. Labiausiai žinomas dėl 1940 m. romano „Lesė grįžta“. E. Knightas ir jo antroji žmona Jere Knight augino kolius savo ūkyje Pensilvanijoje. Jie gyveno Springhouse ūkyje 1939-1943 m. 1940 m. buvo išleistas jo romanas „Lesė grįžta“, išplėstas iš 1938 m. The Saturday Evening Post" išspausdinto apsakymo.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti