Mūsų visų Madikė

15,64€
18,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Garnelis
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9789955883777

Knygos „Mūsų visų Madikė“ aprašymas

„Mūsų visų Madikė“ dar vienas kone visiems pasaulio vaikams puikiai žinomos ir pamėgtos rašytojos Astridos Lindgren kvietimas leistis į fantastiškus ir smagius nuotykius. Šįkart su mažąja pokštininke iš Junibakeno – septynmete nenuorama Madike.

Tikras Madikės vardas Margareta. Kai ji buvo maža, save vadino Madike ir nors dabar jai beveik septyneri, vis tiek tebėra Madikė. Tik, žinoma, kai ką nors iškrečia, tada ji būna Margareta. Būtina pasakyti, kad ji – tikra nenuorama! Kartu su savo jaunėle seserimi Lisbeta be poilsio krečia išdaigas. Jaunėlė visada ištikimai pritardama linkčioja Madikei ir sako „Apseliučiai!“. O jei tėvai pavadina Madikę pilnu vardu, visi žino, kad nieko gero nesulauksi.

Madikė ir jos šeima, draugai dienas leidžia nuostabiajame Junibakeno miestelyje, kur dienos švilpte švilpia, keičiasi metų laikai, gražias šventes keičia dar gražesnės, o jo gatvelėse nuolat kvepia skaniausiais pyragais. Čia niekada nebūna nuobodu: galima dienų dienas maudytis, suptis ant sūpynių, žaisti kroketą bandyti ežiuką girdyti pienu. Madikė, Lisbeta ir jos bičiuliai Linus Ida, Abė Nilsonas ir kiti prisigalvoja netikėčiausių dalykų, nes Madikės galvoje visada pilna pašėlusių idėjų. Prieš įgyvendindama savo sumanymus ji ne visada apgalvoja visas detales, tačiau skaitytojams nuo to tik įdomiau!

„Visų mūsų Madikė“ – vienas žymiausių Astridos Lindgren kūrinių. Astridos Lindgren sukurti personažai – visų pasaulio vaikų vaikystės palydovai. Ne viena karta užaugo leisdamasi į nuotykius su Pepe Ilgakojine. Ronja plėšiko dukterimi, Emiliu iš Lionebergos ar Mažyliu bei Karlsonu. „Mūsų visų Madikė“ – dar vienas įstabus ir linksmų nutikimų kupinas švedų autorės pasakojimas apie nerūpestingas ir gražiausias gyvenimo dienas.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti