Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Alisa Veidrodžio karalystėje

Alisa Veidrodžio karalystėje

13,72€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Lewis Carroll
Informacija
  • Metai 2015
  • Puslapiai 192
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094413605

Knygos „Alisa Veidrodžio karalystėje “ aprašymas

Garsaus britų rašytojo ir iliustratoriaus  Lewis Carroll kūrinys „Alisa veidrodžio karalystėje“ – tai magiškos istorijos „Alisa Stebuklų šalyje“ tęsinys, susilaukęs ne ką mažesnio populiarumo tarp įvairaus amžiaus skaitytojų visame pasaulyje.

Tai istorija apie smalsią mergaitę vardu Alisa, kuri pirmoje dalyje bėgo paskui triušį į urvą ir netikėtai pateko į stebuklų šalį. Šįkart siužetinė linija vaizduoja, kaip Alisa neatsispiria pagundai pažiūrėti, kas gi slepiasi anapus veidrodžio. Taip ji patenka į pasaulį, kuriame reikia vadovautis atvirkščia logika. Norint pasiekti kokį nors daiktą, nereikia eiti artyn, o priešingai – trauktis kuo toliau. O jeigu vėluojate, jokiu būdu nereikia skubėti, tiesiog atsistokite ir stovėkite!
Ši kultinė Lewis Carroll leis pasinerti ir stebuklų pasaulį tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Be to, pagal šią knyga yra sukurta ne viena didelės sėkmės sulaukusi ekranizacija. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti