Alisa Veidrodžio karalystėje

20,06€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Lewis Carroll
Informacija
  • Metai 2015
  • Puslapiai 192
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094413605

„Alisa Veidrodžio karalystėje “ aprašymas

Ši žymaus britų rašytojo ir iliustratoriaus knyga – tai stebuklingo pasakojimo „Alisa Stebuklų šalyje“ tęsinys, susilaukęs ne ką mažesnio populiarumo tarp įvairaus amžiaus skaitytojų visame pasaulyje.

Alisa Veidrodžio karalystėje - tai pasakojimas apie smalsią mergaitę vardu Alisa, kuri pirmoje dalyje lėkė paskui triušį į urvą ir staiga pateko į stebuklų šalį. Šįkart siužetinė linija atskleidžia, kaip Alisa neatsispiria vilionei pažvelgti, kasgi slypi anapus veidrodžio. Taip ji patenka į pasaulį, kuriame būtina vadovautis atvirkščia logika. Trokštant pasiekti kokį nors objektą, nereikia eiti artyn, o atvirkščiai – trauktis kuo toliau. O jei vėluojate, jokiu būdu nereikia skubėti, tiesiog atsistokite ir stovėkite!

Šis kultinis Lewiso Carrollo kūrinys leis pasinerti į magijos pasaulį tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Maža to, pagal šią knyga yra sukurta ne viena milžiniškos sėkmės sulaukusi ekranizacija. 

Charlesas Lutwidge'as Dodgsonas (1832 m. sausio 27 d. - 1898 m. sausio 14 d.), geriau žinomas Lewiso Carrollo slapyvardžiu, buvo anglų rašytojas, poetas ir matematikas. Jis pasižymėjo žodžių žaismu, logika ir fantazija.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti