Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Lobių sala

Lobių sala

Leidykla: Lectio divina
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 368
  • Leidykla Lectio divina
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094840722

Knygos „Lobių sala“ aprašymas

Vienakojai piratai, kalbanti papūga, negyvenama sala ir paslėpti lobiai – puiki istorija visiems romantiškų nuotykių gerbėjams! Šis nemirtingas pasakojimas prasidėjo nuo salos žemėlapio, kurį rašytojas Robertas Luisas Stevensonas 1881 m. nupiešė savo posūniui Loidui. Tada jam šovė mintis parašyti knygą apie piratus ir paslėptą lobį. „Jeigu ji neužkabins vaikų, tada jie nuo mano laikų pagedo“, – sakė autorius. „Lobių sala“ tikrai „užkabino“... Ir ne tik vaikus, jau bemaž 130 metų tai mėgstamiausia nuotykių knyga visame pasaulyje.

Ši įtraukianti istorija pasakoja ne tik apie pašėlusius nuotykius, bet ir apie drąsą, draugystę, pasiaukojimą. Dvylikametis berniukas, pasakojantis piratų lobio istoriją, ne kartą gelbsti draugus, pergudrauja piratus ir bręsta kaip asmenybė. Aistringas keliautojas, pats perplaukęs Atlanto vandenyną, R. L. Stevensonas (1850–1894) amžiams susiejo piratus su paslėptų lobių žemėlapiais, juodomis škunomis, tropikų salomis ir kalbančiomis papūgomis.

Išversta bemaž į visas pasaulio kalbas, kuriomis leidžiamos knygos, šimtus kartų ekranizuota ir vaidinta scenose Džimo Hokinso ir Ilgojo Džono Silverio istorija iki šiol žavi visų kartų romantikus. Jau 130 metų mėgstamiausias nuotykių romanas

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti