Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Lectio divina

Išdėstymas:

Sabine Ebert

18,91€

Pribuvėjos sagos ketvirtoji knyga „PRIBUVĖJOS PRAKEIKSMAS“ – epinis Sabine Ebert romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją. Kad nežūtų tūkstančiai, turi būti nužudytas vienas. Nepraleiskite galimybės sužinoti, kokie išbandymai dar laukia Martos.Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiek..

Turime sandėlyje

Sabine Ebert

18,91€

„Pribuvėjos išpažintis“ – Pribuvėjos sagos trečioji knyga. Tai epinis Sabine Ebert romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją. Sužinokite, kaip toliau klostysis Martos gyvenimas ir kokie išbandymai jos laukia.Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiekvienas žmogus gimdamas jau turėjo sav..

Turime sandėlyje

Sabine Ebert

17,17€

Sabine Ebert „PRIBUVĖJOS NUODĖMĖ“ – antroji epinės Pribuvėjos sagos dalis ir Nr. 1 bestseleris Vokietijoje ir visoje Europoje.„PRIBUVĖJOS NUODĖMĖ“ – epinis romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją.Marta nepaskendo skandinama. Kas ji – ragana ar šventoji?Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvark..

Turime sandėlyje

Sabine Ebert

17,17€

Sabine‘os Ebert „Pribuvėjos paslaptis“ – išskirtinis romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją, tapęs bestseleriu nr. 1 visoje Europoje.Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiekvienas žmogus gimdamas jau turėjo savo paskirtą vietą žemėje, tačiau atsirado drąsuolių, pasiryžusių tai pake..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Sabine Ebert

21,42€

Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiekvienas žmogus gimdamas jau turėjo savo paskirtą vietą žemėje. Bet atsirado drąsuolių, pasiryžusių tai pakeisti. Jie iškeliavo kurti laisvesnio, geresnio gyvenimo į nežinią, atsisakę praeities ir pasiėmę tik būtiniausią dalyką – viltį. Žinojo, kad tikslą pasieks ne visi, bet vis tiek p..

Turime sandėlyje

Lars Kepler

21,42€

VORAS – garantuotai dovanos didžiausią skaitymo malonumą. Pakliuvus į jo tinklą, išsivaduoti nepavyks...Žudiko ginkle – devynios baltos kulkos. Viena jų skirta detektyvui Jonui Linai...Prieš trejus metus Saga Bauer gavo atviruką su grasinančia žinute, kurioje užsimenama apie ginklą su devyniomis baltomis kulkomis. Viena jų skirta detektyvui Jonui L..

Turime sandėlyje

Kazys Boruta

5,80€

„BALTARAGIO MALŪNAS“ – meistriškiausias Kazio Borutos kūrinys, vienas originaliausių XX a. lietuvių literatūros romanų. Stebuklingi nutikimai, atgaivinti mitai, romantiška meilė ir nelabojo pinklės – nuostabi istorija pasmerkta neblėstančiam populiarumui: ji išversta į daugelį pasaulio kalbų, pagal ją kuriami kino filmai, teatro ir baleto spektakli..

Turime sandėlyje

Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais

5,31€

Tai – klasikinė situacijų komedija. Kūrinyje „Figaro vedybos“ per pagrindinį personažą atsiskleidžia neįtikėtinas komiškasis autoriaus Bomaršė talentas.Pagrindinis herojus Figaro – sumanus grafo kamerdineris ir rūmų prievaizdas, trokštantis prasimušti gyvenime. Jis yra nepakartojamas intrigų kūrėjas ir jų narpliotojas, visada randantis kelią i..

Turime sandėlyje

Lars Kepler

12,78€

„Kaip ugnis. Visai kaip ugnis“, - tokiais pirmais užhipnotizuoto berniuko žodžiais prasideda stingdantis psichologinio detektyvo košmaras. Po žiaurių šeimos skerdynių Stokholmo priemiestyje liko vienas liudininkas – penkiolikametis sūnus Josefas Ekas. Jo būklė neleidžia apklausti, todėl komisaras Jonas Lina mato vien..

Turime sandėlyje

Thomas Erikson

12,98€

Jie suvilioja ir apmulkina. Jie meluoja ir manipuliuoja, jie yra vagys ir parazitai. Jie semiasi energijos žlugdydami kitus žmones. Tai jų svarbiausias energijos šaltinis. Jie – psichopatai. Ir jie kažkur šalia                    &nbs..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

John Lawrence Reynolds

14,40€

Pasaulio galingieji, lemiantys mūsų likimą, tik marionetės JŲ rankose. Praskleiskite paslapties šydą, už kurio slepiasi tie, kurie iš tiesų valdo mūsų gyvenimą! Jau kelis šimtmečius sklando iš atskirų faktų, gandų, nuogirdų ir net visiškų fantazijų bei atviro melo sukurtos legendos apie žmonių grupes, &bdquo..

Turime sandėlyje

Jules Verne

17,34€

Jūra – tai viskas! Jos kvėpavimas ty­ras ir gaivus. Begalinėse jos platybėse žmogus nesijaučia vienišas, nes aplinkui jį plaka gyvybės pulsas. Jūra – tai amžinas judėjimas ir meilė, amžinas gyvenimas.  - Jules Verne Gelmių žinovas profesorius Pjeras Aronaksas gauna netikėtą kvietimą į amerikiečių ekspediciją. Fregat..

Turime sandėlyje

Kristijonas Donelaitis

5,80€

Ši K. Donelaičio poema – tai vienas svarbiausių lietuvių literatūros klasikos kūrinių, kuris yra įtrauktas netgi į UNESCO paveldo sąrašą. Didaktinė poema „Metai“ puikiai atskleidžia XVIII a. vidurio Rytų Prūsijos gyvenimą, kuris teka nuolat besikartojančiu ciklu. Būtent todėl poema yra suskirstyta į metų laikus: „Pavasario linksmybės“, „Vasaro..

Turime sandėlyje

Vincas Mykolaitis-Putinas

8,96€

„Altorių šešėly“ – vienas svarbiausias lietuvių literatūros klasiko Vinco Mykolaičio-Putino kūrinių, pradėjusių naują, modernistinį kelią lietuvių romano istorijoje. Pirmasis tokio pobūdžio ir iki šiol tebelaikomas geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje, kuriame gausu autobiografinių autoriaus gyvenimo detalių.Romano centre - prieštar..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Charles Dickens

5,39€

Tapusi Kalėdų tradicija, šiandien garsaus anglų rašytojo Charleso Dickenso „Kalėdų giesmė" jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą tiek pat, kiek ir 1843 m., kai pasirodė pirmą kartą. Tai viena iš geriausių visų laikų kalėdinių istorijų ir... pati pirmoji. Pagal knygą pastatyta šimtai spektaklių ir fi..

Turime sandėlyje

Robert Luis Stevenson

12,86€

Vienakojai piratai, kalbanti papūga, negyvenama sala ir paslėpti lobiai – puiki istorija visiems romantiškų nuotykių gerbėjams! Šis nemirtingas pasakojimas prasidėjo nuo salos žemėlapio, kurį rašytojas Robertas Luisas Stevensonas 1881 m. nupiešė savo posūniui Loidui. Tada jam šovė mintis parašyti knyg..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

G.L. Marvel

17,34€

Jie buvo tokie patys nenuoramos berniukai, kaip jūs. Tačiau jie pakeitė pasaulį! 50 nepaparastų istorijų apie realius žmones, gyvenusius tolimoje ir netolimoje praeityje, bei mūsų laikais, Šie 50 superherojų nemojavo kardais ir nešaudė iš automatų – jie keitė pasaulį ir istoriją savo atkakliu darbu, protu ir žiniomis, ..

Turime sandėlyje

William Shakespeare

5,31€

Nei viena knygų lentyna nėra pilna be šios klasikos, pasakojančios apie meilę ir jos nepastovumą. Williamas Shakespeare‘as romantinę komediją „Vasarvidžio nakties sapnas“ parašė maždaug 1590-1596 m. Rašytojas knygoje supynė mitologinius siužetus, anglų folklorą ir viduramžių riterių romanų tradicijas. Kūrinys atspindi Renesanso laikų mąstymą i..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Arthur Conan Doyle

11,53€

Kartais į mūsų gyvenimą įsisuka rutina.  Tada ima atrodyti, jog gyvenimas nuobodus, vienodas, nežadantis nieko, kas supurtytų kasdienybę ir atneštų kažką nepaprasto. Ar tikrai? Mes siūlome Jums po nuotykį kasdien! Su stulbinančiu ir nepakartojamu vedliu, kokio tik galite norėti – Arthuro Conan Doyle‘io personažu Šerlo..

Turime sandėlyje

Rachel Hollis

12,98€

Ar kada nors jautei, kad gyveni pagal daugybę taisyklių, kurias nustato kiti, ir neturi kito pasirinkimo? Jei taip, Rachel Hollis sako Tau: TAI – MELAS! Ši knyga apie beprasmes taisykles, skaudų melą ir vieną svarbią tiesą – Tu pati esi atsakinga už tai, kokia esi ir ar esi laiminga. Ar kada nors pagalvojai, kad: nesi ne..

Turime sandėlyje

Victoria Eugenia Henao

16,26€

Pablo Eskobaro našlės Victorios Eugenios Henao liudijimas apie gyvenimą su narkobaronu Po 25-erių metų nuo garsiausio pasaulyje narkobarono Pablo Eskobaro mirties paslaptingiausia jo epopėjos herojė ir ištikima bedražygė pasiryžo papasakoti savo istoriją ir atskleisti, koks buvo tikrasis žmogus, slypintis už legendos. Pristato..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Thomas Erikson

15,14€

Kodėl taip retai pasitaiko geri bosai? Ir kodėl vadovams atrodo, kad geras darbuotojas -  retas reiškinys? Jei kas nors iš draugų pasirodo esąs niekingas šunsnukis, visada galima nusispjauti ir nueiti. O štai jei jūsų pavaldiniai nesupranta užduočių ar jei jūsų bosas užverčia nepagrįstais reikalavimais, viskas ak..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Edgaras Allanas Poe

5,31€

Edgaras Allanas Poe (1809–1849) – amerikiečių klasikas, lietuvių skaitytojams labiausiai žinomas kaip siaubo, detektyvo, romantizuotų paslapčių prozos pradininkas ir neblėstanti žvaigždė, kūrybos kelią pradėjo poezija, kuria išliejo mylimosios praradimo skausmą. Vėlesni jo eilėraščiai – „Varnas“, „E..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Valentina Šereikienė

13,44€

2018 metais ant paminklinio Dotnuvos akmens pasirodė stebuklingas kryžiaus ženklas... Tėvo Stanislovo jau nėra su mumis, bet gyvenimas tęsiasi ir nepaprasti ženklai, vis atsirandantys vietose, pamenančiose jo darbus, nuolat primena iškilųjį vienuolį. Apie šiuos stebuklingus ženklus pasakoja nauja knyga, skirta vienai švie..

Turime sandėlyje

Ilka Rae Adams

21,41€

Knygoje „Tobulas moters kūnas“ mitybos ir sporto specialistė, asmeninė trenerė, Miss Namibija titulo laimėtoja, šokių mokytoja ir bestselerio SUPERMAISTAS (2015 m.) autorė Ilka Adams dalijasi patarimais, kaip padailinti moteriškas formas ir suformuoti svajonių figūrą. Autorė tvirtai įsitikinusi, kad neegzistuoja ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Vaiva Bukelskytė

19,00€

..

Turime sandėlyje

Lukrecijus Karas

18,17€

Sunku įsivaizduoti epinę poemą, kurioje dėstoma atomų teorija (jų amžinumas, judėjimas, skirtumai), žmogaus psichologijos ir fiziologijos dalykai (siela, dvasia, protas, juslės, jausmai), kosmogonija ir civilizacijos istorija (pasaulio atsiradimas, šviesulių judėjimas, vandens ir oro apytaka, žmonijos istorija, meteorologinių reiškini..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kim Michaels

7,71€

Šioje knygoje esantys mokymai padėjo šimtams tūkstančių žmonių giliau suvokti Jėzaus mokymus apie mistinį kelią, kurio jis mokė prieš 2000 metų ir kurio jis vis dar tebemoko šiandien - tiems, kurie sugeba užmegzti vidinį ryšį su juo. Šiandien daugeliui žmonių sunkiai sekasi atrasti nedidelius, lengvus ir..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Edgar Rice Burroughs

18,17€

1914 m. išleista E. R. Burroughso knyga - idealizuotas gamtos ir civilizacijos susidūrimo paveikslas. Nepaprastai stiprus, bet kilnus gamtos vaikas Tarzanas sužavėjo skaitytojus ir tapo viena seniausių populiariosios kultūros ikonų, gaivališko vyriškumo etalonu. Vos po 4 metų „Tarzanas“ virto filmu, pirmą kartą kino istorijoje uždirbusiu milijoną d..

Turime sandėlyje

Katarina Wilk

12,28€

PERIMENOGALIA – terminas, apibūdinantis kiekvienos moters naujai atrastų SUPER galių laikotarpį,  kuris ateina tada, kai žengiame į savo žydėjimą,  atveriantį moters brandos grožį. Paaugę vaikai, aiškūs tikslai ir norai - amžius, kai atsiranda laiko bei sugebėjimo tiesiog mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais malonumais be da..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Lars Kepler

Pasaulinio garso detektyvų meistro Larso Keplerio, bestselerio „Hipnotizuotojas“ autoriaus, antrasis serijos romanas. Yra dalykų, kurie nesibaigia netgi po mirties... Kai kurių žmonių geriau nesutikti, nes didžiausios svajonės gali virsti žiauriausiu prakeiksmu. Kai kurių kontraktų geriau nepasirašyti, nes sąlygas gali tekt..

Išparduota

Balys Sruoga

Ne paslaptis, jog šios knygos leidimas Sovietų laikais buvo uždraustas. Vos per kelis mėnesius Birštone parašyti memuarai - kupini ironijos, netgi - juodojo humoro. Rašytojas šaiposi iš lagerių tvarkos, elgesio su kaliniais, apskritai visos situacijos. Visgi, būtent juodasis humoras, sarkazmas padėjo ra&sca..

Išparduota

Petras Šibilskis

Mokslininkas ir aistringas įvairiausių paslapčių tyrinėtojas Petras Šibilskis padarė tai, kas neįmanoma – į vieną knygą sudėjo visas didžiausias žmonijos paslaptis ir neįmintus reiškinius, kartu su skaitytoju ieškodamas jiems paaiškinimų. Pasinerkite į nematomą ir paslaptingą neatrastąjį pasaulį! Pranašingi ..

Išparduota

Andrius Pauliukevičius

Siekdami gražesnių kūno linijų dažnai pamirštame, kad mityba sudaro 80 % galutinio efekto. Viena sunkiausių užduočių kelyje į tobulą kūną - maitintis ne tik efektyviai, bet kartu ir įvariai bei skaniai. Šįkart bestselerių autorius A. Pauliukevičius atskleidžia tobulo kūno mitybos principus - pasiekite trokštamas linijas greičia..

Išparduota

Donatas Jonikas

Šių dienų inovatyvūs verslai dar vadinami startuoliais. Kad galėtų vadintis startuoliu, verslas turi būti ne tik inovatyvus, bet ir turėti potencialą greitai augti. STARTUOLIO EVOLIUCIJA – praktinis vadovas šiuolaikiniam verslininkui, kaip kurti verslą dinamiškoje ir žaibiškai besikeičiančioje globalioje &scaron..

Rodoma nuo 1 iki 35 iš 51 (viso puslapių - 2)