Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Aplink mane - vien tik psichopatai

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Lectio divina
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 270
  • Leidykla Lectio divina
  • ISBN 9786094840401

Knygos „Aplink mane - vien tik psichopatai“ aprašymas

Jie suvilioja ir apmulkina. Jie meluoja ir manipuliuoja, jie yra vagys ir parazitai. Jie semiasi energijos žlugdydami kitus žmones. Tai jų svarbiausias energijos šaltinis. Jie – psichopatai. Ir jie kažkur šalia

 

                      Pavadinimas Aplink mane – vien tik psichopatai buvo pasirinktas neatsitiktinai, nes aplink mus psichopatų yra daug daugiau, nei daugelis žmonių įsivaizduoja. Ši knyga padės Jums atpažinti manipuliacijų meistrą, ir, su tokiu susidūrus, nuo jo apsisaugoti.

Dažnai psichopato auka tapęs žmogus net praranda norą gyventi. Jis pasiduoda ir atrofuojasi psichologiškai arba, blogiausiu atveju, užsineria kilpą ant kaklo.

Perskaičius šią knygą kurį laiką gali būti sunku užmigti naktį.

Knygos paskirtis - ne gąsdinti ar paskatinti pradėti įtarinėti supančius žmones. Priešingai - išmokyti atskirti, kuriais žmonėmis galite pasitikėti, o kurie – piktavaliai manipuliatoriai. Nesvarbu, ar esate įmonės vadovas, ieškantis naujo pavaduotojo, ar moteris, mananti sutikusį tą vienintelį – išmoksite atskirti, kurie iš aplinkinių yra nuoširdūs, o kurie ne. Sveikas požiūris į supančius žmones padės jums išvengti santykių katastrofos, tausos jūsų emocijas, apsaugos jūsų pasitikėjimą savimi ir jūsų pinigus.

      Įdomioje kelionėje didesnio sąmoningumo link, sužinosite:

Kas iš tiesų yra psichopatas?

Kaip nuo jų apsiginti?

Kaip atsikratyti jus supančių idiotų?

Kodėl norime vienas kitą apgaudinėti?

Kaip žmonėmis manipuliuoja skirtingų „spalvų“ individai:

      Ar tarp psichopatų tikrai daugiausia raudonųjų?

      Geltonieji manipuliatoriai yra psichopatai!

       Ar pasyvieji žalieji gali būti psichopatai…?

       Šaltas mėlynas perfekcionistas – manipuliatorius iš prigimties!

Kaip psichopatai manipuliuoja raudonaisiais, geltonaisiais, žaliaisiais ir mėlynaisiais?

Konkrečias ir gerai žinomos technikas, kuriomis gali naudotis įgudęs manipuliatorius

Kaip išvengti manipuliacijos, kai manipuliatorius nėra psichopatas?

 Ir ką daryti, jei niekas nepadeda?

    

      Tai jau antroji lietuvių kalba leidžiama šio autoriaus knyga ir pasaulinio bestselerio Aplink mane – vieni idiotai fenomenalus tęsinys.

      Thomas Eriksonas – žmonių elgesio specialistas, kriminalinių romanų autorius ir lyderystės treneris. Daugelį metų specializuojasi organizacijų elgesio tyrimuose ir konsultuoja stambiausias Švedijos kompanijas. Žmonių elgesį ir manipuliacijas nagrinėjančios jo knygos Aplink mane – vien tik idiotai ir Aplink mane – vien tik psichopatai tapo sensacija Švedijoje ir visoje Skandinavijoje, o netrukus užkariavo visą pasaulį. 2019m. pradžioje Aplink mane – vien tik idiotai buvo išleisti beveik 40 kalbų, daugiau, nei 1,5 mln. egzempliorių ir kas mėnesį pasirodo vis nauja kalba, įskaitant – japonų.

Vertė: Lina Balsevičienė

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti