Thomas Erikson

„Viskas, ką sakai žmogui, yra filtruojama per jo atskaitos rėmus, išankstines nuostatas ir idėjas.“

Thomas Eriksonas (g. 1965) – švedų elgesio ekspertas, bestselerių autorius ir aktyvus lektorius. Daugiau nei 20 metų jis keliauja po Europą ir skaito paskaitas bei veda seminarus švedų ir anglų kalbomis vadovams bei vadybininkams tokiose įmonėse kaip „Ikea“, „Coca Cola“, „Microsoft“, „Volva“ ir „KIA Motors“. Knyga „Aplink mane – vien tik idiotai“ yra švedų bestseleris, kurio vien Švedijoje parduota daugiau nei 1 mln. egzempliorių. Visame pasaulyje nuo pirmojo knygos išleidimo 2014 m. jos parduota daugiau kaip 3 mln. egzempliorių, ji išversta į 52 kalbas. Kiti populiarūs T. Eriksono kūriniai: „Aplink mane – vien tik psichopatai“, „Narcizai tarp mūsų“.

Thomas Erikson

11,73€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Thomas Erikson

15,26€

Turime sandėlyje

Išparduota

Thomas Erikson

Išparduota

Išparduota

Thomas Erikson

Išparduota

Išparduota

Thomas Erikson

Išparduota

Išparduota

Thomas Erikson

Išparduota

6 prekės

Biografija

Gimė 1965 m. rugsėjo 19 d. Švedijoje.

Daugiau nei 20 metų T. Eriksonas padeda žmonėms suprasti save ir juos supančią aplinką. Tai prasidėjo nuo lyderystės mokymo programos vadovams visoje Švedijoje. Tačiau kažkurioje kelionės vietoje jis suprato, kad ne tik vadovui gali būti naudinga apmąstyti, kaip jis bendrauja ir užmezga ryšius su kolegomis bei kitais žmonėmis. Šiandien T. Eriksonas kalba su visais ir visiems, kurie nori daugiau sužinoti apie save bei kitus.

T. Eriksonas įsitikinęs, kad lengviau pasieksite savo tikslų, jei pagerinsite supratimą apie bendravimą ir jus supančią aplinką. Įvairioms elgsenos formoms išryškinti jis pasitelkia DISC modelį, pagal kurį skirtingi elgsenos ir bendravimo archetipai skirstomi į raudoną, žalią, geltoną arba mėlyną kategoriją. Šis metodas nėra tikslus mokslas ir neturėtų būti naudojamas kaip vienintelė priemonė aplinkai suprasti. Tačiau apmokius daugiau kaip 4 500 vadovų ir daugiau kaip 10 000 pardavėjų, kaip bendrauti, T. Eriksonas žino, kad pateikti įrankiai veikia žmones.

Žmonės, su kuriais jis susitinka ir dirba, nori daugiau sužinoti apie savo elgesio modelius ir pagerinti gebėjimą orientuotis asmeniniame ir profesiniame gyvenime. T. Eriksonas tikisi, kad jo metodai – jei su jais susipažinsite per knygas, kursus, tinklaraštį ar paskaitas – sužadins jumyse smalsumą, kuris padės jums formuoti santykius ir rezultatus, kurie anksčiau atrodė tolimi.

Kūrybos bruožai

T. Eriksonas žinomas dėl knygų apie žmonių elgesį ir bendravimą, ypač dėl bestselerio „Aplink mane – vien tik idiotai“. T. Eriksonas rašo paprastai ir lengvai suprantamai, todėl sudėtingos psichologinės sąvokos bei teorijos tampa prieinamos plačiajai auditorijai. Savo mintis jis iliustruoja aiškia kalba ir realiais gyvenimo pavyzdžiais, tad skaitytojai gali susieti turinį bei pritaikyti jį gyvenime. Autoriaus rašymo stiliui būdingas pokalbio tonas, tarsi jis tiesiogiai kreiptųsi į skaitytoją ir dalyvautų dialoge. T. Eriksonas dažnai dalijasi asmeniniais anekdotais ir išgyvenimais, taip suteikdamas darbams asmeniškumo bei užmegzdamas ryšį su auditorija.

Be to, T. Eriksonas rašo praktiškai ir orientuojasi į veiksmus. Jis pateikia praktinių strategijų, patarimų ir metodų, kaip suprasti ir pagerinti bendravimą bei santykius. Jo knygose pateikiamos užduotys ir priemonės, kurias skaitytojai gali pritaikyti kasdieniniame bendravime, kad geriau suprastų kitus bei pagerintų bendravimo įgūdžius.