Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Aplink mane- vien tik idiotai

12,98€
15,65€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Lectio divina
  • ISBN 9786094840081

Knygos „Aplink mane- vien tik idiotai“ aprašymas

FENOMENAS SKANDINAVIJOJE IR EUROPOJE – PASAULINIS BESTSELERIS DAUGIAU NEI 26 ŠALYSE!

Jūsų gyvenimas keisis, perskaičius šią knygą!

Kaip suprasti tuos, kurių neįmanoma suprasti – ir radikaliai sumažinti idiotų kiekį savo aplinkoje?! Pripažinkite: ne vieną kartą sau (ar visiems aplink) labai rimtai esatę pareiškę: aplink mane – vien tik idiotai! Su kai kuriais žmonėmis bendrauti taip sudėtinga, kad norisi juos „apdovanoti“ ne pačiais gražiausiais epitetais. Prakeiktas plepys! Biurokratinė žiurkė! Neišauklėtas šunsnukis! Užknisantis besmegenis! Totalus idiotas! Ir iš tiesų, kodėl vieni žmonės tylūs, o kiti niekaip negali užsičiaupti? Kodėl kai kurie visada rėžia tiesą, o kiti nutyli? Kodėl vieni kolegos visada ateina sutartu laiku, o kiti nuolat vėluoja? Kodėl vieni žmonės mums patinka labiau už kitus? Žmonių elgsenos tyrinėtojas, kriminalinių romanų rašytojas ir nepaprastos charizmos knygos autorius Thomas Eriksonas sufleruoja: geriausias būdas suprasti žmones – sužinoti, kas esi pats, ir išmokti atpažinti kitus bei perprasti jų elgsenos modelius. Psichologo konsultacijos yra beprotiškai brangios ir mažai veiksmingos, bet knyga „Aplink mane – vien tik idiotai“ siūlo atsakymus, kurie jau sudomino milijonus skaitytojų (ir sulaukė tęsinio „Aplink mane – vien tik psichai“). Labai konkreti ir šmaikšti knyga atskleidžia paprastą, bet veiksmingą metodą žmonių bendravimo skirtumams nusakyti.

Sužinokite, kokiam tipui – raudonajam, geltonajam, žaliajam ar mėlynajam – priklausote Jūs ir žmonės, su kuriais susiduriate.

Įsitikinsite: knygoje aprašyti metodai veikia su visais žmonėmis ir kiekvieną kartą, kai tenka su kažkuo bendrauti!

Knyga „Aplink mane – vien tik idiotai“ parašyta su humoru, tačiau labai praktiškai. Metodai, aprašyti šioje knygoje, pritaikomi ir patikimi. Štai kelios iš svarbiausių temų:

Kaip atpažinti raudonąjį, geltonąjį, žaliąjį ar mėlynąjį asmenį? Kokie yra kiekvienos spalvos privalumai ir trūkumai? Kūno kalba – ar tie patys ženklai visada reiškia tą patį? Kaip elgtis su žmogumi, kuris visiškai nepanašus į mane? Kaip susirašinėti su skirtingų tipų žmonėmis?

Koks yra atsakomasis ryšys, bendraujant su kiekvienos spalvos asmeniu?

Knyga suteiks naudingų įžvalgų! Suprasite, kodėl vieno kolegos stalas nuolat sujauktas. Kodėl Jūsų bosas niekada nesiklauso Jūsų idėjų, ir ką Jūsų tylioji kolegė iš tiesų mano apie Jūsų naująjį megztinį. Galop, greitai suprasite, kodėl premjeras yra toks, koks yra, ir kaip elgtis su mergina pašte, kai ji informuoja, kad jokio siuntinio Jums nėra.

Radikaliai ir visiems laikams sumažinsite idiotų kiekį aplink save.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti