Diabetas

9,24€
13,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lectio divina
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 112
  • ISBN 9786094846496

Knygos „Diabetas“ aprašymas

Dauguma 40+ amžiaus Vakarų pasaulio gyventojų balansuoja ant šios ligos ribos arba jau serga, bet jūs neturite būti vienu iš jų, net jeigu išgirdote diagnozę! Diabetas yra 110 milijardų dolerių per metus vertės industrija – tiek didžiosios vaistų kampanijos (dar vadinamos Big Pharma) uždirba iš šios ligos. Ar Jūs manote, kad jie nori, jog ši XXI a. liga būtų išgydyta? Jeigu norite nesusirgti diabetu arba jį suvaldyti – metas imti likimą į savo rankas!

 

Knyga DIABETAS IR SVARBŪS ĮSPĖJAMIEJI ŽENKLAI, APIE KURIUOS NEĮTARĖTE padės išvengti, taip pat suprasti ir valdyti šią klastingą ligą. Kas sukelia diabetą? Ką daryti, jeigu jau išgirdote „nepagydomos ligos" diagnozę? Ši knyga – tai dažniausiai pasitaikančių būklių, su kuriomis susiduria žmogus, kuriam diagnozuotas II tipo diabetas, rinkinys. Be paaiškinimų, kaip kiekvieną iš jų sukelia diabetas, konkrečių būklių bei padarinių aprašymų, čia taip pat pateikiama patarimų, kaip gydyti ir valdyti diabetą.

 

Šioje knygoje rasite:

Aiškius paaiškinimus apie skirtingų diabeto komplikacijų tipus, pirmuosius įspėjamuosius ženklus ir jų priežastis, įskaitant genetikos, nutukimo ir gyvenimo būdo veiksnių įtaką.

Įžvalgas apie streso vaidmenį ir jo įtaką diabetui, veiksmingas strategijas, kaip valdyti streso lygį ir palaikyti emocinę gerovę.

Praktinius patarimus ir rekomendacijas, kaip laikytis sveikos gyvensenos, kad išvengtumėte diabeto arba atitolintumėte susirgimą juo, įskaitant vertingus patarimus, kokių maisto produktų būtina vengti.

Svarbią informaciją, kokie vitaminai gali sulėtinti ar net sustabdyti diabeto progresavimą.

 

DIABETAS IR SVARBŪS ĮSPĖJAMIEJI ŽENKLAI, APIE KURIUOS NEĮTARĖTE – tai jūsų Nr. 1 palydovas kelyje į sveikatą, kuriame pateikiama išsami, naudinga informacija ir praktiniai patarimai, padedantys gyventi visavertį gyvenimą be diabeto keliamų apribojimų. Pasirūpinkite savo sveikata šiandien ir pradėkite kelionę į šviesesnį rytojų. Jūsų kelias į sveikatą prasideda čia.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti