Broliai Liūtaširdžiai

10,70€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
12,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Garnelis
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 264
  • ISBN 9789955883692

„Broliai Liūtaširdžiai“ aprašymas

Fantastinė žymios švedų autorės Astridos Lindgren novelė „Broliai Liūtaširdžiai“ – tai pasaulinio lygio bestseleris, pirmąkart pasirodęs prieš beveik 50 metų ir iki pat šiol nedingstantis iš TOP knygų viršūnių. 

Broliai Junatanas ir Skrebutis Liūtaširdžiai susitinka Nangijaloje, amžino pavasario ir žydinčių sodų šalyje. Bet ramų Nangijalos slėnių gyvenimą sudrumsčia tironas Tengilis ir siaubą kelianti pabaisa Katla. Broliai leidžiasi į nuotykių ir pavojų kupiną kelionę, norėdami įveikti blogį ir išvaduoti pavergtus Nangijalos žmones. 

Pasaulinės vaikų literatūros šedevras Astridos Lindgren kūrinys „Broliai Liūtaširdžiai“ – tai pasakojimas apie narsią dviejų brolių meilę, kurios nepajėgia įveikti mirtis. Knyga išversta į 46 pasaulio kalbas.

Astrid Lindgren (1907 - 2002) vaikų rašytojos kelią pradėjo tik sulaukusi trisdešimt septynerių. Nepaisant laimingos vaikystės, A. Lindgren gyvenimas nebuvo lengvas: anksti susilaukė nesantuokinio vaiko ir pasiryžo auginti jį viena. Vėliau autorė sukūrė šeimą ir visa širdimi pasinėrė į kūrybą. Šiandien jos vardu yra įsteigta didžiausia vaikų ir jaunimo literatūros premija pasaulyje. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti