Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis

18,62€
21,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius J.K. Rowling
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 600
  • ISBN 9786090141663

Knygos „Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis“ aprašymas

Žymusis burtininkas Haris jau suaugo ir paskutinį kartą iškeliauja iš Ligustrų gatvės. Tačiau Hagrido motociklu skriedamas padebesiais supranta, jog Valdovas Voldemortas ir Mirties Valgytojai jau netoli. „Haris Poteris ir mirties relikvijos" 7 dalis - tai paskutinė ir viena perkamiausių istorijų apie Harį Poterį, nuo kurios sunku atitraukti akis. 

Šioje dalyje kaip niekad daug intrigos, įtampos, nusivylimų ir mirties. Skaitydami paskutinę Hario Poterio dalį skaitytojai sužinos, ar galiausiai tamsos Valdovas Voldemortas atsakys už savo piktadarystes? Tiesa, Valdovas kelia baimę visiems, kuriuos Haris myli. Jis žino nebeįstengsiąs pasislėpti. Norėdamas sulaikyti Voldemortą, Haris turi rasti likusius Horokrusus ir juos sunaikinti. Ir stoti į lemiamą kovą, kurią laimėti gali tik vienas. 

Šiuo kūriniu britų rašytoja J. K Rowling užbaigia septynių dalių pasakojimą apie Harį Poterį, kuris atnešė jai pasaulinę šlovę. 

Išleidus „Haris Poteris ir mirties relikvijos", jos sumušė pardavimų rekordus ir pranoko ankstesnių „Hario Poterio" serijos knygų pardavimus. Šiam kūriniui priklauso Gineso pasaulio rekordas už daugiausiai per 24 valandas nuo išleidimo parduotų romanų - 8,3 mln. JAV ir 2,65 mln. Jungtinėje Karalystėje. Knyga buvo sutikta iš esmės teigiamai, 2008 m. ji pelnė Kolorado Blue Spruce knygos apdovanojimą, o Amerikos bibliotekų asociacija ją paskelbė geriausia knyga jaunimui. Romano ekranizacija buvo išleista dviem dalimis: „Haris Poteris ir Mirties relikvijos - 1 dalis" 2010 m. lapkritį ir 2 dalis 2011 m. liepą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti