Haris Poteris ir Netikras Princas. 6 dalis

15,33€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
21,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius J.K. Rowling
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 512
  • ISBN 9786090141656

Knygos „Haris Poteris ir Netikras Princas. 6 dalis“ aprašymas

Vaikams nuo 10 m. 

Magiškesnės istorijos pasaulis dar nėra girdėjęs! Tai - viena perkamiausių ir mylimiausių vaikų knygų.

Haris vėl atostogauja pas Durslius. Ramybės neduoda sunkios mintys. Mylimo krikštatėvio Sirijaus mirtis. Mūšis su Valdovu Voldemortu. Haris nekantriai laukia apsilankant Hogvartso direktoriaus. Kodėl profesorius Dumbldoras kaip tik dabar nutarė užsukti? Kokie reikalai jį veja iki mokslo metų pradžios likus kelioms savaitėms? Visa tiesa atsiskleis Haris Poteris ir Netikras Princas...

Britų rašytojai J. K. Rowling septynių dalių pasakojimas apie Harį Poterį atnešė pasaulinę šlovę. Kur dar filmai, kompiuteriniai ir stalo žaidimai, teminiai pramogų parkai! Į lietuvių kalbą išverstos ir kitos „Hario Poterio“ pasauliui priklausančios knygos: „Bardo Bidlio poringės“, „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ bei „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“. Po ilgos pertraukos „Hario Poterio“ autorė skaitytojams padovanojo naują stebuklingą istoriją „Ikabogas“.

Joanne Rowling (g. 1965 m. liepos 31 d.), taip pat žinoma J. K. Rowling slapyvardžiu, - britų rašytoja ir filantropė. Ji parašė Harį Poterį - septynių dalių fantastinių knygų vaikams seriją, išleistą 1997-2007 m. Šios serijos parduota daugiau kaip 500 mln. egzempliorių. Ji išversta į mažiausiai 70 kalbų ir sukūrė pasaulinę frančizę, įskaitant filmus ir vaizdo žaidimus. Gimusi Glosteršyre, J. K. Rowling 1990 m. dirbo tyrėja ir dvikalbe sekretore organizacijoje Amnesty International", kai, važiuodama vėluojančiu traukiniu iš Mančesterio į Londoną, sugalvojo Hario Poterio serijos idėją. Po to sekė septyneri metai, per kuriuos mirė jos motina, gimė pirmasis vaikas, išsiskyrė su pirmuoju vyru, gyveno santykinai skurdžiai. 1997 m. buvo išleistas pirmasis serijos romanas Haris Poteris ir išminties akmuo". Buvo išleisti šeši tęsiniai. Iš jų paskutinis pasirodė 2007 m. Iki 2008 m. Forbes" paskelbė ją geriausiai apmokama pasaulio rašytoja.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti