Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Haris Poteris ir paslapčių kambarys. 2 dalis

Haris Poteris ir paslapčių kambarys. 2 dalis

Internetu:
14,71€
Knygyne:
17,30€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius J.K. Rowling
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 272
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786090141618

Knygos „Haris Poteris ir paslapčių kambarys. 2 dalis“ aprašymas

Hariui atostogos pas niekšelius Durslius buvo liūdnos, o Hogvartse laukia nauji pavojai ir naujos paslaptys. Kažkas atvėrė Paslapčių kambarį, apipintą kraupiomis legendomis, ir iš ten pabėgusi pabaisa kelis mokinius ir net katę Ponią Noris sustingdo į akmenį. Mokyklai gresia uždarymas, iš jos pašalinamas Dumbldoras, suimamas Hagridas. Bet Haris su Roniu atranda Paslapčių kambarį ir atskleidžia jo paslaptis...

Haris Poteris ir paslapčių kambarys - britų rašytojos J. K. Rowling fantastinis romanas, antroji Hario Poterio serijos knyga. Siužetas pasakoja apie antruosius Hario metus Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje, per kuriuos ant mokyklos koridorių sienų pasirodo daugybė žinučių, įspėjančių, kad buvo atidarytas Paslapčių kambarys ir kad Klastūnyno įpėdinis nužudys visus mokinius, kurie nėra kilę iš grynakraujų šeimų. Visus metus Haris ir jo draugai Ronis bei Hermiona įnirtingai tiria išpuolius.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti