Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis

Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis

12,17€
Knygyne:
17,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius J.K. Rowling
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 568
  • ISBN 9786090141632

Knygos „Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis“ aprašymas

Tai ketvirta serijos apie garsiausią pasaulyje burtininką Harį knyga, kurią sukūrė autorė J. K. Rowling.  „Haris Poteris ir Ugnies taurė“ tęsia istorijų ciklą apie nepaprastus Hario Poterio ir jo draugų nuotykius burtų bei kerėjimo mokykloje Hogvartse. 

Knygos siužetas prasideda Hariui kartu su Vizlių šeima stebint Pasaulio kvidičo taurės čempionatą, kurio metu pasirodo Mirties valgytojai. Nors visi supranta, kad tai yra Tamsos valdovo Voldemorto pasiųstas ženklas, visgi daugelis atsisako tikėti jo sugrįžimu. 

Tačiau tai ne vienintelė intriga 568 puslapių knygoje „Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis“. Bene svarbiausi įvykiai burtininkų laukia mokykloje, kurioje jie sužino apie tarptautinį burtininkų čempionatą. Jame dalyvauti yra didžiulė garbė, rizika, bet kartu ir atsakomybė. Tiesa, bet kas rungtis negali, yra numatytas tam tikras amžiaus cenzas ir dalyviai priimami tik nuo 17 metų. Tačiau ar tikrai Ugnies taurė tokia nepergudraujama, kaip kad visi sako? 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti