Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti

5,00€
*Išpardavimo kaina
12,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius J.K. Rowling
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090127148

Knygos „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ aprašymas

Garsioji Hario Poterio istorijų autorė J. K. Rowling savo gerbėjams pateikia dar vieną įstabų kūrinį, pasakojantį apie stebuklingą magijos pasaulį. 

Knyga „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ – tai istorija, skaitytojus nukelianti 500 metų atgal prieš gimstant garsiausiam pasaulio burtininkui Hariui Poteriui. Pagrindinis jos veikėjas Njutas Miglapūtys – taip pat burtininkas, mėgstantis keliauti ir esantis tikras gyvūnų mylėtojas – nesvarbu, maži jie ar dideli, švelnūs ar grėsmingi. Tačiau vienos kelionės į Niujorką metu, jo gyvūnai ištrūksta iš lagamino... Taip prasideda kvapą gniaužiantys nuotykiai. 

Šios knygos pavadinimą J. K. Rowling ne kartą paminėjo Hario Poterio istorijose – tai buvo vienas vadovėlių tame sąraše, kurį gavo Haris prieš vykdamas į Hogvartsą. Taip pat „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ buvo ekranizuota ir kino ekranuose pasirodė 2016 metais.  Šis filmas buvo nominuotas penkiems Britų kino akademijos apdovanojimams, įskaitant geriausio britų filmo apdovanojimą, ir laimėjo už geriausią scenografiją. Jis buvo nominuotas dviem Oskarams ir laimėjo už geriausią kostiumų dizainą, tapdamas pirmuoju filmu apie burtininkų pasaulį, pelniusiu Oskarą. 2018 m. lapkritį pasirodė tęsinys „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo nusikaltimai", o 2022 m. balandį - trečiasis filmas „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys".


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti