Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Akvilė Kavaliauskaitė

„Esu viena tų, kurie pradeda daryti dalykus anksti.“ 

Akvilė Kavaliauskaitė – žurnalistė, laisvai samdoma tekstų kūrėja, laidų vedėja, kūrybinio rašymo kursų, seminarų ir mokymų lektorė. A. Kavaliauskaitė buvo laidos „Emigrantai“ veidas, o dabar ji rašo straipsnius įvairiems portalams bei leidiniams, tarp jų ir „Happy365“. Bene garsiausias jos kūrinys - „Kūnai".

Išdėstymas:

Akvilė Kavaliauskaitė

12,03€

Akvilė Kavaliauskaitė – žurnalistė, scenaristė, tekstų kūrėja. 2015 m. pasirodęs jos debiutinis romanas „Du gyvenimai per vieną vasarą" iškart pateko į skaitomiausių knygų dešimtukus. Po penkerių metų autorė grįžta su novelių rinktine „Kūnai". Ironiški, neregėtų fantazijų pilni tekstai kviečia į k..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1988 m. vasario 14 d. Ukmergėje.

Baigė Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnaziją.

Vilniaus universitete studijavo žurnalistiką.

Po studijų išvyko į Ispaniją, ten užsidirbo dainuodama baruose, rašė žurnale „Panelė“. 

Pirmoji knyga „Du gyvenimai per vieną vasarą“ išleista 2015 m. 

2020 m. išleistas novelių rinkinys „Kūnai“.

Kūrybos bruožai

A. Kavaliauskaitės romane „Du gyvenimai per vieną vasarą“ gausu autobiografinių elementų. Juk pagrindinė veikėja, kaip ir autorė Ispanijoje, taip pat pragyvena dainuodama ir patiria daug nuotykių. Ši knyga – pilna ironijos ir labai įtraukianti. Veikėjai yra itin tikroviški ir kiekvienas juose gali atrasi dalelę savęs.

Tuo tarpu novelių rinkinys „Kūnai“ nuo minėto romano skiriasi. Šiame rinkinyje sudėtos išskirtinės, kartais ironiškos, o kartais melancholiškos istorijos apie skirtingus asmenis bei jų jausenas – tarsi pademonstruojama visa plačioji visuomenė. Pati autorė yra pasakiusi, kad ją įkvėpė gyvenime sutikti žmonės. Ši knyga 2020 m. Metų knygos rinkimuose tapo nugalėtoja suaugusiųjų prozos kategorijoje, skaitytojai ją išrinko geriausia 2020 m. lietuvių autoriaus grožine knyga, buvo nominuota Jurgos Ivanauskaitės premijai. Kai kurie rinkinio tekstai yra išversti į anglų kalbą.