Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Alex Monaco

Išdėstymas:

Alex Monaco

16,07€

Stebėjau tave, žinau, kas esi.Žinau, kuo kvėpuoji, kuo gyveni!Tavo skausmą jaučiu - fizinį, dvasinį.Todėl reikalauju tavęs: išspausk iš mano minčių kuo daugiau emocijų pozityvių.Juk būtent pozityvumas nubloškė mane ten, kur nori pakliūti tu!!!O taip! Įsikrauk laisvės, užsispyrimo, pasitikėjimo, išminties, narsos, nuoširdumo, laimės, ramybės, pozity..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Alex Monaco

Alexas Monaco yra gyvenimo provokatorius, saviugdos revoliucionierius, rašytojas, verslininkas, gimęs Lietuvoje. Alexo Monaco įžūliai atviri straipsniai, muzika, nuotraukos, kuriose jis slepia veidą, susprogdino internetą ir paliko kitus motyvatorius užnugaryje. „Turiu tau gerą naujieną! Tu dar gali tapti laimingu žmogumi. Turiu ir blo..

Išparduota

Alex Monaco

Pilnatvės instrukcija, arba 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą!      Sužinok 21 priežastį, kodėl žmonėms nepavyksta pasiekti tikslų. Pasinaudok Išminties kumščio metodu. Išbandyk pažeminimo gesintuvą!  Priimk radikalią tiesą apie laimę, meilę ir... Perskaityk slaptus susirašinėjamus su charizmat..

Išparduota

Alex Monaco

Alex Monaco (www.monaco.lt, www.fb.com/alexmonaco.lt, www.instagram.com/alexmonaconet) yra gyvenimo provokatorius, verslininkas, bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ autorius, lektorius. Autorius taip pat yra internetinio įvaizdžio studijos įkūrėjas (www.adf.lt) ir sėkmingiausių Lietuvoje online mokymų (www.laimingos.lt, www.onbo..

Išparduota

Alex Monaco

..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)