Alex T. Smith

Išdėstymas:

Alex T. Smith

Internetu:
5,70€
Knygyne:
6,70€

Labas! Aš Klodas. Esu šuo. Dėviu beretę ir vilkiu raudoną džemperį. O čia mano draugas ponas Pūkuota Kojinė. Jis yra tikrų tikriausia kojinė – ir dar pūkuota. Šiandien mes keliaujame prie jūros. Ar vyksi drauge? Klodas – nedidelis linksmas šuo, mėgstantis dėvėti beretes, graužti kaulus ir leist..

Alex T. Smith

Internetu:
5,70€
Knygyne:
6,70€

Turbūt jau pažįsti šunį Klodą! O jo geriausią draugą poną Pūkuotą kojinę? Ir turbūt jau žinai, kad jis – tikrų tikriausia kojinė? Be abejo, jie abu labai mėgsta nuotykius. Šiandien keliaus į parką, o paskui – į cirką. Eime drauge!   Klodas – nedidelis linksmas šuo, mėgstantis dėvėti b..

Alex T. Smith

Internetu:
5,65€
Knygyne:
6,65€

Susipažinkite! Tai Klodas ir jis keliauja į kaimą. ..

Alex T. Smith

Internetu:
5,78€
Knygyne:
6,80€

Susipažinkite! Tai Klodas. Jo geriausias bičiulis – ponas Pūkuota Kojinė. Ponas Pūkuota Kojinė yra kojinė ir gana pūkuota. Šiandien jie keliauja į miestą ieškoti nuotykių. Keliauk ir tu! Klodas – nedidelis linksmas šuo, mėgstantis dėvėti beretes, graužti kaulus ir leistis į nuotykius. Šioje knygoj..

akcija -40%

Alex T. Smith

5,79€ 9,65€

Sutaupote:
3,86€

O dabar geriau įsižiūrėkime į šį žmogų... Prisimerkime... Minutėlę! Aš... Aš manau, kad šis neaukštas, apvalokas žmogutis – visai ne žmogus! Manau, kad jis... pingvinas! ŽMOGUMI APSIMETĘS PINGVINAS! Jei dar nesate pažįstami – susipažinkite! Tai – ponas Pingvinas. Jis, žinoma, yra p..

akcija -40%

Alex T. Smith

4,68€ 7,80€

Sutaupote:
3,12€

Ponas Pingvinas buvo pingvinas. Jei kildavo abejonių, užtekdavo į jį pasižiūrėti. Jis atrodė kaip pingvinas. Bet ponas Pingvinas turėjo vieną išskirtinę savybę – supranti, jis nebuvo TIK pingvinas. Jis buvo ir nuotykių ieškotojas! Ponas Pingvinas kaip tik sėdi ir nuobodžiauja, kai suskamba skambutis. Pasirodo, Kei..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)