Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Algirdas Toliatas

"Puikybė - tai tiesos trūkumas tavo gyvenime."

Algirdas Toliatas – Lietuvos kunigas, vyriausiasis policijos kapelionas. Baigęs Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminariją, jis taip pat mokėsi Prancūzijoje ir tris metus stažavosi Romoje. A. Toliatas vienas pirmųjų pradėjo viešai dalintis savo pamokslais socialiniuose tinkluose taip pasiekdamas vis didesnes tikinčiųjų grupes. Žymaus kunigo pamokslai yra sudėti ir į leidinius, kuriuos ypač pamilo Lietuvos skaitytojai. Puikūs to pavyzdžiai - "Dievo vaikų planeta", "Gerumo liūnas", "Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai".

Išdėstymas:

Algirdas Toliatas

15,16€

Knyga, kuri stiprina tikėjimą ir atskleidžia Dievo meilę... Šis kūrinys skirtas 6-12 metų vaikams.  Šiuolaikiškai kunigo Algirdo Toliato parašyta ir dailininkės Kristinos Norvilaitės iliustruota istorija pasakoja apie vaikų santykius ir draugystę. Ši knyga padės vaikams suprasti vieniems kitus ir moky..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Algirdas Toliatas

8,25€

Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) baigė Vilniaus kunigų seminariją, studijavo Prancūzijoje. 2007 m. buvo įšventintas į kunigus. Po studijų Italijoje 2012 m. gavo dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Šv. Rapolo bažnyčioje. Nuo 2013 m. eina Lietuvos policijos vyriausiojo kapeliono pareigas. 2016 m. išleido..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Algirdas Toliatas

11,48€

Nuo senų laikų varpų gausmas kviesdavo žmones draugėn. Tačiau dabar, kai tiek daug triukšmo, žmogaus širdžiai reikia naujų šauklių į Bažnyčią. Jei išsiruoši į žvejybą, labai svarbu žinoti žuvingas vietas, jei grybauti – grybingas. O jei ieškai dvasinių lobių, neišsemiamu lobynu tampa Dievo Žodi..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Algirdas Toliatas

8,25€

„Šeštas jausmas yra pirmas“ – trečioji kunigo Algirdo Toliato pamokslų knyga, liturginių A metų pamokslų ciklas, kuriame plėtojamos pirmosiose knygose gvildentos temos. Interpretuodamas Šventojo Rašto fragmentus autorius nagrinėja psichologines, dvasines, moralines ir vertybines problemas. Kunigas Algir..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Algirdas Toliatas

13,65€

Išminti takai į naujas ganyklas neveda. Leiskis keliais, atskleidžiančiais gyvenimo grožį. Jie veda prie dar neatrastų žodžių, kuriuos galėtum sėti žmonių širdyse.Kunigas Algirdas TOLIATAS (g. 1978) – Lietuvos policijos vyriausiasis kapelionas, 2018 m. apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle už bendruomenės telkimą, šešeto knygų autorius. Jo pamokslų ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Algirdas Toliatas

8,00€

„Žmogaus ir Dievo metai“ – liturginių metų pamokslų ciklas. Remdamasis Šventuoju Raštu ir interpretuodamas jo fragmentus autorius kalba apie dvasines ir dorovines žmogaus vertybes, atskleidžia pozityvų požiūrį į žmogaus ir Dievo santykį, dėsto tikėjimo tiesas. Liturginiai metai – tai kasmet pasikartojantis Diev..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1978 m. gegužės 13 d.

Baigė Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminariją.

Studijavo Prancūzijoje. 

2007 m. įšventintas kunigu. 

Metus studijavo Popiežiškajame Laterano universitete, kur mokėsi bažnytinės teisės, o dar dvejus metus praleido Teresianumo universitete, kur gilinosi į dvasingumo teologiją. Įdomu tai, jog studijuoti į Italiją dvasininkas išvyko motociklu. Tai – vienas iš A. Toliato hobių.

Po trejų metų studijų Romoje 2012 m. apgynė dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Vilniaus Šv. arkangelo Rapolo bažnyčioje. 

Nuo 2013 m. eina vyriausiojo Lietuvos policijos kapeliono pareigas.

Kūrybos bruožai

A. Toliatas tvirtai tiki, jog su žmonėmis reikia šnekėtis jiems artima kalba ir aktualiomis temomis. Tad dvasininkas pasižymi unikaliais pamokslais, kuriems neretai pasitelkia modernias priemones, tarkim, transliuoja mišias internetu ir rašo tinklaraštį. Kunigas kiekvieną sekmadienį skelbia naują pamokslą, o vieną dieną leidykla „Tyto alba“ pasiūlė šiuos pasakojimus sudėti į knygas. Iš to atsirado pamokslų trilogija apie meilę, tikėjimą ir viltį.

2016 m. išleistas pamokslų rinkinys „Žmogaus ir Dievo metai“ apima pačius svarbiausius meto laikotarpius tikėjimo aspektu. Čia A. Toliatas pasakoja apie advento ramumą ir Šv. Kalėdų džiaugsmą, apie apvalančią gavėnią ir įkvepiančias Šv. Velykas.

2017 m. buvo išleistas kitas pamokslų rinkinys „Gerumo liūnas“. Jo tema – viltis. Šioje knygoje A. Toliatas aptaria dvasines, vertybines, psichologines bei moralines problemas.

Paskutinioji trilogijos dalis pasaulį išvydo 2018 m. „Šeštas jausmas yra pirmas“ atskleidžia meilės temą. Iš neįtikėtinos trilogijos populiarumo matyti, jog skaitytojai susižavėjo paprastu autoriaus stiliumi, tekstais, kurie pamoko, tačiau nekritikuoja.

Be šių pamokslų rinkinių, A. Toliatas taip pat išleido „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“, „Ramybė Tau“ bei specialiai mažiesiems skaitytojams skirtą „Dievo vaikų planeta“.