Andrius Užkalnis

Išdėstymas:

Andrius Užkalnis

Internetu:
2,54€
Knygyne:
2,99€

..

ispardavimas -20%

Andrius Užkalnis

Nauja kaina:
3,92€
Sena kaina:
4,90€
Sutaupote:
0,98€

Pirmoji žurnalisto ir keliautojo Andriaus Užkalnio knyga „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“ tapo bestseleriu: prieš 2009 metų Kalėdas visas tiražas buvo išpirktas per rekordiškai trumpą laiką – kelias savaites, o knyga puikavosi visų knygų platintojų populiariausių knygų sąrašų viršūnėse. Kaip ir antroji autoriaus knyga „Kelionių istorijos“, „A..

ispardavimas -15%

Andrius Užkalnis

Nauja kaina:
3,39€
Sena kaina:
3,99€
Sutaupote:
0,60€

Anglas atsipeikėja Vilniuje. Buvęs gyvenimas, kurį jis prisimena – dingo, namuose jo niekas nepažįsta, užtat Lietuvoje vyras turi naują tapatybę, darbą, būstą ir meilę, čia jis gerai žinomas. Veikėjas netgi moka lietuvių kalbą. Jam tenka rinktis: bandyti atkurti senąjį gyvenimą pagal prisiminimus ar nerti stačia galva į nepažįstamą Lietuvą, k..

Andrius Užkalnis

Internetu:
16,92€
Knygyne:
19,90€

Butai, mašinos, pinigai, mygtukiniai telefonai, televizija, maistas, drabužiai, kelionės, seksas, vaikai ir blogi įpročiai – visa Lietuvos buitis iš pirmojo laisvės dešimtmečio. 1989–2000 metai trečiojoje Užkalnio evangelijoje: ne apie politiką ir ne apie Landsbergį su Brazausku, bet apie mus visus, kuo gyvenom..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)