Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Andy Weir

Išdėstymas:

Andy Weir

Šią knygą rekomenduoja perskaityti netgi pats Billas Gatesas: „Tikriausiai pamenate prieš kelerius metus sukurtą filmą, kuriame Mattas Damonas, vaidinantis Marse įstrigusį botaniką, įveikia visas baimes ir pareiškia: „Aš vis tiek sugalvosiu, kaip iš šito š... išbristi". Lygiai taip pat stengiamės kovoti su naujuoju koronavirusu.“„Marsietis" išverst..

Andy Weir

Džazmina Bašara niekada neketino tapti didvyre. Ji tenorėjo praturtėti. Gyventi Artemidėje, pirmajame ir vieninteliame Mėnulio mieste, ne taip jau paprasta, jei nesi turtingas turistas ar ekscentriškas milijardierius. Tad tai, kad retkarčiais įvežamas nedidelis kiekis kontrabandinių prekių, vargu ar galima laikyti baisiu nusikaltim..

Andy Weir

Ši knyga – tai populiariausias amerikiečių autoriaus Andy Weir kūrinys, kuris ne tik sužavėjo viso pasaulio skaitytojus, bet ir laimėjo krūvą prestižinių apdovanojimų: Goodreads Choice 2014 metais buvo išrinkta geriausia mokslinės fantastikos knyga,  taip pat gavo Kurd-Laßwitz-Preis, Premio Ignotus for Mejor novela extranjera, Sejun Award įver..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)