Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Arvydas Juozaitis

„Žmonių santykiai valdomi kitų dėsnių. Atrodo, kad valdo ekonominiai interesai, valdžios aistros, bet dar labiau valdo psichologija ir kultūros įpročiai.”

Arvydas Juozaitis (g. 1956) – Lietuvos filosofas, sportininkas, humanitarinių mokslų daktaras, rašytojas, publicistas, politinis bei visuomenės veikėjas. Autorius yra daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionas ir rekordininkas. A. Juozaitis šneka rusų, anglų, latvių kalbomis, supranta lenkų, vokiečių kalbas. Yra išleidęs tokius kūrinius kaip „Kauno saulė“ ir „Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus”.

Išdėstymas:

Arvydas Juozaitis

13,11€

„Kauno saulė“ yra miesto epo, „karo ir taikos“ knyga. Rašiau ją ieškodamas naujosios Lietuvos valstybės šaknies, liesdamas tą šaknį. Dabartinės Lietuvos istorija tėra šimto metų, bet kokia nuostabi! Kaip ir kiekviena lemtinga istorija, ji reikalauja tiesaus žvilgsnio ir žodžio. Troškau pamatyti, išgirsti ir aprašyti valstybės stebuklą, pajusti vals..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Arvydas Juozaitis

..

Išparduota

Arvydas Juozaitis

..

Išparduota

Arvydas Juozaitis

..

Išparduota

Arvydas Juozaitis

Istorinės dramos veiksmas vyksta 1791–1822 metais. Kūrinyje kalbama apie Abiejų Tautų Respublikos žlugimo metus ir didžius Lietuvos šviesuolių siekius gelbėti savo valstybę. Dramos žanras ir dialogai leidžia parodyti, kaip šiuo lemtingu istorijos tarpsniu elgėsi tautos elitas, atskleisti jų įsitikinimus jausmų, aistros ir i&sca..

Išparduota

Arvydas Juozaitis

„Šanchajaus istorijos“ išvydo dienos šviesą 1995 metais. Tuomet šis Vilniaus rajonas jau gyveno pamestinuko gyvenimą, ir vargu ar kas iš jo įnamių įsivaizdavo, kaip smengantis į praeitį pasaulis atrodys po dešimtmečio. Dabar pusę Šanchajaus dangaus remia dangoraižiai, viename iš j..

Išparduota

Arvydas Juozaitis

Ši knyga lyg kokia fata morgana – mirganti virš horizonto nemari dvasia. Regis, rašiau ją visą gyvenimą ir rašydamas ėjau daugybės kitų gyvenimų pėdomis. Knyga dienos šviesą išvydo prieš ketvirtį amžiaus, gyvavo moterų rankinėse, vyrų dirbtuvėse, automobilių kišenėse. Ji buvo patogi n..

Išparduota

Arvydas Juozaitis

..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1956 m. balandžio 18 d. Vilniuje.

1963–1974 m. mokėsi Vilniaus 7-oje vidurinėje mokykloje. 

1974–1980 m. studijavo Vilniaus universiteto Pramonės ekonomikos fakultete, įgijo ekonomisto specialybę.

1982–1985 m. Vilniaus universiteto aspirantas. 

1985–1987 m. LSSR konservatorijos dėstytojas. 

1986 m. Vilniaus universitete apgynė filosofijos mokslų kandidato disertaciją „Subjektyvioji realybė ir istorinis subjektas Vilhelmo Diltėjaus filosofijoje“.

1987–2001 m. Lietuvos mokslų akademijos Filosofijos, sociologijos ir teisės instituto mokslinis bendradarbis. 

1998–2004 m. Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos filosofijos dėstytojas. 

1995–2000 m. žurnalo „Naujoji Romuva“ vyriausiasis redaktorius.

2001–2003 m. ministro pirmininko Algirdo Brazausko patarėjas švietimo ir kultūros klausimais. 

Nuo 2003 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narys.

2004–2009 m. Lietuvos generalinio konsulato Kaliningrado srityje kultūros atašė.

2009–2012 m. gyveno ir dirbo Rygoje. 

2012–2017 m. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto viceprezidentas. 

2013–2018 m. Klaipėdos universiteto Pedagogikos fakulteto lektorius.

Nuo 2018 m. Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto docentas.

2019 m. kandidatavo Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

2020 m. išrinktas partijos „Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai“ pirmininku.

Kūrybos bruožai

A. Juozaitis parašė kelias dešimtis knygų. Sukūrė „Klaipėda – Mėmelio paslaptis“, istorinę ir literatūrinę „Baltijos trilogiją“: „Karalių miestas be karalių“ (I. Simonaitytės premija), „Ryga – niekieno civilizacija“ (Baltijos asamblėjos premija). 

Pavyzdžiui, „Kauno saulė“ yra miesto epo, „karo ir taikos" knyga. Joje ieškoma naujosios Lietuvos valstybės šaknų. Kaunas aprašomas kaip šalį auginantis miestas, šios istorijos herojus. Juk šiandieninė Lietuva gimė būtent buvusioje laikinojoje sostinėje.