Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Aurelija Macijauskienė

Išdėstymas:

Aurelija Macijauskienė

5,06€

Ši smagi knyga skirta alfa kartos vaikų intelektui ir kūrybiniam mąstymui ugdyti. Kiekviename puslapyje gausu loginį mąstymą bei erudiciją lavinančių užduočių, kurios taps linksmu iššūkiu įvairaus amžiaus vaikams ir netgi suaugusiesiems.Vaikai mėgsta galvosūkius... O suaugusiesiems ypač patinka, kad... vaikai juos mėgsta. Šis leidinys – dvigubas la..

Turime sandėlyje

akcija

Aurelija Macijauskienė

2,32€

Vaikai mėgsta galvosūkius... O suaugusieji ypač mėgsta, kad... vaikai mėgsta galvosūkius. Šis leidinys – dvigubas laimėjimas visiems! Ši smagi knyga skirta alfa kartos vaikų intelektui ir kūrybiniam mąstymui ugdyti. Kiekviename puslapyje gausu loginį mąstymą bei erudiciją lavinančių užduočių, kurios taps linksmu iš&scaro..

Turime sandėlyje

Aurelija Macijauskienė

12,92€

Vaikams nuo 6 metų ir visai šeimai. • 56 dvipusės kortelės su 104 nuotaikingais galvosūkiais.• Tinka žaisti namuose, švenčių metu, pamokose ar išvykose.• Puiki priemonė visapusiam vaikų tobulėjimui skatinti. Leiskitės į linksmą ir atradimų kupiną nuotykį, kuris visiems žaidėjams dovanos daug šypsenų, juoko ir netikėtumo džiaugsmą. Tiesiog..

Turime sandėlyje

Aurelija Macijauskienė

8,22€

„Jaunojo tyrėjo žurnalas“– inovatyvi, netradicinė priemonė, skirta formaliajam gamtamoksliniamugdymui pradinėse klasėse papildyti. Žurnalas parengtas pagal atnaujinamų Bendrųjų programųgamtamokslinio ugdymo projektą.Leidinys atliepia šiuolaikinio pasaulio keliamus iššūkius: padeda ugdytis informatinį mąstymą, empatiją, dėmesingo įsisąmoninimo įgūdž..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)