Beata Tiškevič

„Tikiuosi, kad mano atvirumas nušvies kelią ir tau.“

Beata Tiškevič (g. 1989) – diplomuota aktorė, bestselerio „Vyvenimas" autorė, platformos nebegeda.lt bendraįkūrėja, laidų vedėja, įvairių socialinių projektų iniciatorė. Šiuo metu Vilniaus universitete studijuoja psichologiją. Naujausias B. Tiškevič kūrinys – romanas „Beveidžiai“.

Beata Tiškevič

18,00€

Turime sandėlyje

Išparduota

Beata Tiškevič

Išparduota

2 prekės

Biografija

Gimė 1989 m. gegužės 20 d. 

Du sezonus su Andriumi Rožicku vedė LRT projektą „Auksinis balsas“, o su Arūnu Valinsku vedė LRT konkursą „Dainų daina“. 2014 m. rudenį su Andriumi Rožicku kūrė laidą „Mėnulio fazė“. 

Sukūrė pagrindinį vaidmenį Romo Zabarausko filme „Streikas“.  

2018 m. išleido pirmąją knygą – memuarus „Vyvenimas", o 2022 m. pasirodė antrasis romanas „Beveidžiai“.

Rašo straipsnius portale lrytas.lt, veda LRT radijo laidą „Paraštės“, tinklalaides „Sultys” ir „Mudvi”, rengia įvairias visuomenines iniciatyvas, skaito paskaitas. 

Kūrybos bruožai

Iniciatyvi autorė geba derinti įvairius užsiėmimus ir drąsiai atmesti standartus, primetamus moterims. Tai įkvepia B. Tiškevič skaitytojas semtis iš jos tvirtumo. Juolab, kad rašytojos visuomeninė veikla ir tinklaraštis ragina atvirai šnekėti aktualiomis, bet neretai nutylimomis psichologinėmis bei sveikatos temomis. Tekstuose atsispindi autorės mėgstamas posakis: „Mes esame savo pačių gyvenimo dirigentai“.

„Vyvenimas” (2018) – memuarų knyga, kurioje B. Tiškevič dalinasi niekur neatskleistomis istorijomis apie skaudžias vaikystės patirtis, pirmuosius darbus, drovius žingsnelius televizijoje, sunkias skyrybas ir tai, ko šie išgyvenimai išmokė. Knygoje kiekvienas skaitytojas atranda dalelę savęs – įžvelgia tai santykiuose su tėvais, mylimaisiais, draugais ir aplinkiniais.

Romanas „Beveidžiai" (2022) – antroji B. Tiškevič knyga. Tai – Tomo, Ingos, Gerdos ir Daivos atviras pasakojimas apie psichoterapinę kelionę, mokantis pamilti save. Knygoje keturi nepažįstamieji susitinka grupės terapijoje ir taip pradeda savęs pažinimo kelią. Kūrinyje paliečiamos tokios temos kaip nemeilė sau, sudėtingi santykiai su tėvais ir savęs paieškos.