Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Bodo Schäfer

„Nuoseklumas nėra absoliuti dorybė. Jei šiandien turiu kitą požiūrį nei vakar, ar nesielgiu nuosekliai, jei keičiu savo kelią? Esu nenuoseklus savo praeities atžvilgiu, bet nuoseklus tiesos atžvilgiu... Nuoseklumas reiškia sekti tiesą taip, kaip ją atpažįstame.“

Bodo Schäferis (g. 1960) – vokiečių rašytojas ir oratorius. Jis apibūdinamas kaip finansų treneris ir yra parašęs keletą tarptautinį poveikį turinčių knygų apie turto kūrimą bei sėkmę. Tokie B. Schäferio leidiniai kaip „Kelias į finansinę laisvę“ ar knyga vaikams „Šuo vardu pinigai“ (angl. „A Dog named Money") išversti į daugiau nei dvidešimt kalbų ir tapo bestseleriais Vokietijoje bei kitose šalyse, pavyzdžiui, Japonijoje ir Pietų Korėjoje. 2021 m. naujas „Šuo vardu pinigai“ leidimas šešis mėnesius užėmė pirmąją vietą Kinijos knygų vaikams bestselerių sąraše.

Bodo Schäfer

19,49€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

1 prekės

Biografija

Gimė 1960 m. rugsėjo 10 d. Kelne, Vokietijoje.

Jaunystėje svajojo tapti teisininku, tačiau dabar teigia, kad: „Jei būčiau tapęs teisininku – profesija, kuri iš tikrųjų buvo mano svajonė – nebūčiau įgijęs patirties, kuri šiandien man tokia vertinga. Visą dieną klausyčiausi problemų, kurios man tikriausiai iš tikrųjų nerūpi.“

Rengia seminarus ir dalina patarimus auditorijoms visame pasaulyje. Šio finansų virtuozo darbai padėjo tūkstančiams žmonių tapti sėkmingais ir turtingais. B. Schäferio mokymuose dalyvavo jau beveik milijonas žmonių, o knygų tiražai perkopė net kelis milijonus.

1998 m. išleistas pasaulinis bestseleris „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“. Jo parduota daugiau kaip 10 mln. egzempliorių. Kaip tvirtina pats B. Schäferis, „tokie pardavimų skaičiai yra gražūs, tačiau svarbiau yra tai, ką patyrė mano skaitytojai ir mano seminarų dalyviai ir kaip pasikeitė jų gyvenimas“.

1999 m. susirgo ilgesniam laikui. Pardavė vieną iš savo įmonių, kuri vėliau bankrutavo. 2002 m. – po iš tikrųjų nepavojingos operacijos – vėl susirgo ilgesniam laikui.

Popiežius Jonas Paulius II priėmė B. Schäferį privačioje audiencijoje ir palaimino jo knygą bei darbą. Taip autorius parašė du pasaulinius bestselerius ir jam buvo suteikta proga kalbėti prieš gausias auditorijas – pavyzdžiui, Maskvos olimpiniame stadione daugiau kaip 35 000 žmonių akivaizdoje. Ilgą laiką reguliariai B. Schäferis rašė rubriką laikraštyje „Welt am Sonntag“.

Kūrybos bruožai

B. Schäferis garsėja gebėjimu sudėtingas finansines sąvokas paaiškinti taip, kad jas būtų lengva suprasti ir pritaikyti kasdieniame gyvenime. Jo knygose pateikiamos konkrečios, žingsnis po žingsnio įgyvendinamos strategijos bei metodai, kaip pasiekti finansinę sėkmę ir susikurti gerovę. B. Schäferio knygos taip pat labai motyvuojančios, jose akcentuojama pozityvaus mąstymo galia ir veiksmų svarba siekiant savo tikslų. Jis dažnai pasitelkia anekdotus ir istorijas iš asmeninio gyvenimo, kad iliustruotų savo mintis bei įkvėptų skaitytojus perimti savo finansinės ateities kontrolę.

Lietuvoje populiariausios B. Schäferio knygos yra „Gerovė be streso“ (2005), „Lyderystė paprastai“ (2007) ir „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“ (2021).