Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Brian Tracy

„Niekada nesiskųskite ir nesiaiškinkite. Atsispirkite pagundai gintis ar teisintis.“

Brian Tracy — žymus kanadiečių motyvacinių kalbų lektorius, saviugdos leidinių autorius, savo bibliografiniame sąraše turintis virš aštuoniasdešimt autorinių knygų. Daugiau nei 30 metų Brian Tracy dirba su didžiausiomis pasaulio įmonėmis, organizacijomis, motyvuodamas, konsultuodamas darbuotojus. Jo knygos išverstos į begalę užsienio kalbų, gausus ir jo išleistos audio bei vaizdo medžiagos bagažas. Populiarūs autoriaus kūriniai: „Pardavimų psichologija", „Užaugink ir išauklėk supervaiką".B. Tracy taip pat veda mokymus rašytojams, lektoriams, vadovams. 

Brian Tracy

9,91€

Turime sandėlyje

Brian Tracy

5,47€

Turime sandėlyje

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

Išparduota

Brian Tracy

Išparduota

11 prekės

Biografija

„Brian Tracy International“, kompanijos, kurią įkūrė 1984 m. Vankuveryje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje, pirmininkas ir generalinis direktorius. Kompanijos būstinė įsikūrusi Bankers Hill, San Diege, Kalifornijoje. Prieš įkurdamas savo įmonę B. Tracy buvo 265 mln. dolerių vertės plėtros bendrovės veiklos vadovas. Jis sėkmingai dirbo pardavimų ir rinkodaros, investicijų, nekilnojamojo turto vystymo ir sindikavimo, importo, platinimo ir valdymo konsultacijų srityse. Jis atliko aukšto lygio konsultacines užduotis keliose milijardus dolerių viršijančiose korporacijose strateginio planavimo ir organizacinio vystymo srityse.

2003 m. kandidatavo kaip vienas iš 135 kandidatų Kalifornijos gubernatoriaus atšaukimo rinkimuose nepriklausomoje platformoje. Gavo 729 balsus. Jo kampanija buvo pristatyta BBC sekmadienio ryto radijo laidoje „Broadcasting House“. Jos vedėjas Eddie Mair kiekvieną savaitę skambindavo B. Tracy ir informuodavo apie lenktynių eigą. Rinkimų dieną E. Mairas išskrido į Kaliforniją, kad asmeniškai susitiktų su B. Tracy. Tik sužinojo, kad paskutinę kampanijos savaitę jis išvyko į Dubajų.

Nuo 2003 m. yra konservatyvaus analitinio centro „The Heritage Foundation“ patikėtinis.

B. Tracy konsultavo daugiau nei 1 000 įmonių. Kalbėjo daugiau nei 5 000 000 žmonių 5 000 paskaitų ir seminarų JAV, Kanadoje bei 70 kitų pasaulio šalių. Kaip pagrindinis pranešėjas ir seminarų vedėjas jis kasmet kreipiasi į daugiau nei 250 000 žmonių.

Parašė ir parengė daugiau kaip 300 garso ir vaizdo mokymosi programų. Įskaitant visame pasaulyje bestseleriu tapusią „Pardavimų psichologiją“. Ji išversta į daugiau kaip 28 kalbas.

Keliavo ir dirbo daugiau nei 107 šalyse šešiuose žemynuose. Moka keturias kalbas. Yra laimingai vedęs. Turi keturis vaikus. Aktyviai dalyvauja bendruomenės ir nacionaliniuose reikaluose. Yra trijų bendrovių, kurių pagrindinė būstinė įsikūrusi Solana Biče, Kalifornijoje, prezidentas.

Kūrybos bruožai

B. Tracy tikslas – padėti pasiekti asmeninius ir verslo tikslus greičiau bei lengviau, nei kada nors įsivaizdavote. Jis 30 metų studijavo, tyrinėjo, rašė ir kalbėjo ekonomikos, istorijos, verslo, filosofijos bei psichologijos srityse. Jis yra daugiau kaip 70, išverstų į dešimtis kalbų, perkamiausių knygų autorius. Asmeninio ir profesinio tobulėjimo temomis jis kalba įmonių bei visuomenės atstovams. Įskaitant daugelio didžiausių Amerikos korporacijų vadovus ir darbuotojus. Jo paskaitos ir seminarai lyderystės, pardavimo, savigarbos, tikslų, strategijos, kūrybiškumo bei sėkmės psichologijos temomis padeda pasiekti neatidėliotinų pokyčių ir ilgalaikių rezultatų.