Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Brian Tracy

Brian Tracy — žymus kanadiečių motyvacinių kalbų lektorius, saviugdos leidinių autorius, savo bibliografiniame sąraše turintis virš aštuoniasdešimt autorinių knygų. Daugiau nei 30 metų Brian Tracy dirba su didžiausiomis pasaulio įmonėmis, organizacijomis, motyvuodamas, konsultuodamas darbuotojus. Jo knygos išverstos į begalę užsienio kalbų, gausus ir jo išleistos audio bei vaizdo medžiagos bagažas. B. Tracy taip pat veda mokymus rašytojams, lektoriams, vadovams. 

Išdėstymas:

Brian Tracy

4,56€

Visi tikslai yra pasiekiami, jei tik drįstate jų siekti.Kodėl vieni žmonės įstengia pasiekti visus savo tikslus, o kiti apie geresnį gyvenimą tik svajoja? Populiarus autorius, paskaitininkas ir konsultantas Brajanas Treisis (Brian Tracy) tvirtina, kad kelias į gyvenimo viršūnę jau atrastas. Šimtai tūkstančių, net milijonai žmonių pradėjo nuo nulio ..

Turime sandėlyje

Brian Tracy

9,91€

Ši knyga skirta mano draugams, kolegoms, studentams ir didžiojo pardavimo meno dalyviams bei tiems vyrams ir moterims, kurie “drąsiai eina ten, kur niekas dar nebuvo”, kad vykdytų pardavimus, nuo kurių priklauso mūsų įmonės ir valstybės.Jūs esate tikri mūsų konkurencingos verslo sistemos herojai ir herojės...

Turime sandėlyje

Brian Tracy

5,47€

Kaip išauginti laimingus, sveikus, savimi pasitikinčius vaikus ir padėti jiems įgyti pranašumą Brajenas Treisis – vienas iš pačių žinomiausių ir populiariausių autorių, rašančių saviugdos temomis. Jo knygos, paskaitos ir seminarai padeda žmonėms siekti geresnių rezultatų visose gyvenimo srityse. Kai gimsta va..

Turime sandėlyje

Išparduota

Brian Tracy

..

Išparduota

Brian Tracy

Šioje knygoje garsus paskaitininkas, rašytojas ir verslo konsultantas Branas Tracy aprašo tikslų siekimo ir kasdieninio elgesio strategijas, kurios padeda susikurti laimingą ir paprastą gyvenimą, kad jis būtų kuo paprastesnis ir teiktų kuo daugiau pasitenkinimo...

Išparduota

Brian Tracy

Turbūt svarbiausias faktas, atskleistas psichologų ir sėkmės tyrinėtojų, yra šis: 95 procentai visų minčių, jausmų, veiksmų bei pasiekimų yra įpročių rezultatas. Jūs esate susiformavę daugybę sąlyginių refleksų, kurie bemaž visose situacijose verčia jus elgtis automatiškai. Gera žinia ta, kad įmanoma išsiugdyti naujus įproči..

Išparduota

Brian Tracy

..

Išparduota

Brian Tracy

..

Išparduota

Brian Tracy

Ši knyga skirta ambicingiems žmonėms, kurie nori paspartinti savo kelionę sėkmės link. Brianas Tracy suformulavo 12 bendrų principų, kurių turi paisyti kiekvienas, kas nori pakilti į pačią sėkmės viršūnę. Jūs sužinosite, kaip traukti prie savęs reikalingus žmones, vertingas idėjas ir palankias galimybes – tai padės jums siekti u..

Išparduota

Brian Tracy

Visi tikslai yra pasiekiami, jei tik drįstate jų siekti. Kodėl vieni žmonės įstengia pasiekti visus savo tikslus, o kiti apie geresnį gyvenimą tik svajoja? Populiarus autorius, paskaitininkas ir konsultantas Brajanas Treisis (Brian Tracy) tvirtina, kad kelias į gyvenimo viršūnę jau atrastas. Šimtai tūkstančių, net milijonai žmonių ..

Išparduota

Brian Tracy

..

Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)