Daniel H. Pink

„Kontrolė veda prie atitikties; autonomija veda į įsitraukimą.“

Daniel H. Pink (g.1964) – amerikiečių pranešėjas, buvęs kalbų rašytojas ir knygų autorius, rašantis apie motyvaciją, kūrybiškumą ir kintantį darbo pasaulį. Jis taip pat žinomas dėl savo įžvalgų ir tyrimų apie žmogaus elgseną ir jo santykį su kasdienybe. Vienas žymiausių autoriaus darbų – „Kada. Mokslinės paslaptys, kaip pasirinkti tinkamiausią laiką“.

Išparduota

Daniel H. Pink

Išparduota

1 prekės

Biografija

  • Gimė 1964 m. liepos 23 d. Kolambuse, Ohajo valstijoje. 

  • Baigęs vidurinę mokyklą ir gavęs Harry S. Truman stipendiją, jis įstojo į Šiaurės Vakarų universitetą, kur įgijo kalbotyros laipsnį. 

  • Dirbdamas vyriausiuoju redaktoriumi Jeilio teisės mokykloje jis taip pat įgijo teisės daktaro laipsnį.

  • Vėliau Pink buvo matomas politikoje ir užėmė įvairias politines pareigas, pavyzdžiui, 1995–1997 m. jis dirbo vyriausiuoju viceprezidento Al Gore kalbų rašytoju.

  • Baigęs savo politinę karjerą Pink sutelkė dėmesį į knygų ir kalbų rašymą verslo, darbo ir žmogaus elgesio temomis. Jo knygos nagrinėjamos Džordžo Vašingtono, Butlerio, Teksaso valstijos universitetuose ir kitose JAV kolegijose.

  • Šiandien Pink knygos, straipsniai ir TED pokalbiai yra pasiekę plačiąją auditoriją – jis yra žinomas kaip pirmaujantis mąstytojas, motyvatorius ir rašytojas aktualiomis temomis. 

Kūrybos bruožai

Daniel H. Pink rašymo stiliui būdingas paprastumas ir patrauklumas – įtraukdamas įvairius pasakojimus, tyrimų rezultatus ir realius pavyzdžius jis leidžia skaitytojams lengviau suprasti mokslines sąvokas ir sudėtingas kūrybos temas. Jo rašoma literatūra yra informatyvi, įžvalgi ir aktuali šiandienos skaitytojui.