Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

David Icke

„Geriausias būdas pašalinti negatyvumą – juoktis ir džiaugtis.“

Davidas Vaughanas Icke'as (g. 1952) – anglų sąmokslo teoretikas, buvęs futbolininkas ir sporto laidų vedėjas, parašęs daugiau nei 20 knygų (pavyzdžiui, „Beribė meilė yra vienintelė tiesa, visa kita – iliuzija"), kurias nuo 10-ojo dešimtmečio vidurio leidžia pats, ir kalbėjęs daugiau nei 25 šalyse. D. Icke'as teigia, kad visatą sudaro vibracinė energija ir begalinės dimensijos, besidalijančios ta pačia erdve. Autorius mano teigia, kad egzistuoja tarpdimensinė reptilijų būtybių rasė – archonai arba anunakiai, kurie užgrobė Žemę. Be to, genetiškai modifikuota hibridinė žmogaus ir arkono reptilijos formos keitėjų rasė – Babilono brolija, iliuminatai arba „elitas“ – manipuliuoja įvykiais, siekdama išlaikyti žmonių baimę, kad archonai galėtų maitintis iš susidariusios neigiamos energijos. Jo nuomone, vienintelis būdas nugalėti tokią archonų įtaką yra žmonėms pabusti tiesai ir pripildyti savo širdis meilės.

Išdėstymas:
Išparduota

David Icke

..

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)

Biografija

Jaunystė ir futbolininko karjera

Gimė 1952 m. balandžio 29 d. Šeima gyveno Lesterio centre esančioje Švinų gatvėje, rajone, kuris buvo nugriautas 6-ojo dešimtmečio viduryje, vykdant miesto lūšnynų valymo darbus. 

Kai D. Icke buvo treji metai, apie 1955 m., jie persikėlė į Gudvudo rajoną, vieną iš tarybos rajonų, kurį pastatė pokario leiboristų vyriausybė. Jis prisimena, kad turėjo slėptis po langu ar kėde, kai tarybos narys ateidavo reikalauti nuomos mokesčio; pasibeldęs į duris, nuomotojas vaikščiodavo aplink namą ir žvalgydavosi pro langus. Jo motina niekada neaiškino, kad tai susiję su nuoma; ji tiesiog liepė D. Icke slėptis. 2003 m. jis rašė, kad vis dar išsigąsta, kai kas nors pasibeldžia į duris.

Icke'as lankė Whitehall Infant mokyklą, o vėliau Whitehall Junior mokyklą.

1963 m. neišlaikęs egzamino, jis buvo išsiųstas į miesto Crown Hills Secondary Modern (o ne į vietinę gimnaziją), kur buvo išbandytas Lesterio berniukų iki 14 metų komandoje. 15 metų jis paliko mokyklą, nes jo talentą pastebėjo „Coventry City“, kuri 1967 m. pasirašė su juo sutartį kaip su savo jaunimo komandos vartininku. 

1968 m. jis žaidė „Coventry City“ jaunimo komandoje, kuri F.A. jaunimo taurės turnyre užėmė antrąją vietą prieš „Burnley“. Jis taip pat žaidė „Oxford United“ rezervinėje komandoje ir „Northampton Town“ komandoje, kuriai buvo paskolintas iš „Coventry“.

Darbas televizijoje

Icke'as susituokė 1971 m. rugsėjo 30 d., praėjus keturiems mėnesiams po pažinties su žmona. 1975 m. kovo mėn. jiems gimė dukra, 1981 m. gruodį – sūnus, o 1992 m. lapkritį – dar vienas sūnus. 2001 m. pora išsiskyrė, tačiau liko draugais, o buvusi žmona toliau dirbo Icke'o verslo vadybininke.

Praradus Icke'o pareigas Hereforde, jis su žmona turėjo parduoti savo namą ir kelias savaites gyveno atskirai, kiekvienas persikraustydamas pas savo tėvus. 1973 m. Icke'as per pažįstamą, kuris dirbo sporto redaktoriumi „Daily Mail“, gavo reporterio darbą savaitraštyje „Leicester Advertiser“. 1973 m. jis perėjo į Lesterio naujienų agentūrą, šiek tiek dirbo futbolo reporteriu BBC Leicesterio radijuje, paskui perėjo į „Loughborough Monitor“, „Leicester Mercury“ ir BRMB radiją Birmingeme.

1976 m. Icke'as du mėnesius dirbo Saudo Arabijoje, padėdamas nacionalinei futbolo rinktinei. Buvo planuota, kad jo darbas komandoje bus ilgalaikis, tačiau po pirmųjų atostogų grįžęs Icke'as nusprendė pasilikti Jungtinėje Karalystėje. Grįžusiam į Jungtinę Karalystę, BRMB nusprendė grąžinti darbą, po to jis sėkmingai pateikė paraišką dirbti „Midlands Today“ BBC studijoje Birmingeme, ir šis darbas buvo susijęs su pasirodymais eteryje. 1978 m. viena pirmųjų istorijų, kurias jis ten aprašė, buvo per apiplėšimą nušauto laikraštininko Karlo Bridžvoterio nužudymas.

1981 m. Icke'as tapo ankstesniais metais pradėtos transliuoti BBC nacionalinės programos „Newsnight“ sporto laidų vedėju. Po dvejų metų, 1983 m. sausio 17 d., jis pasirodė BBC laidoje „Breakfast Time“, pirmojoje nacionalinėje britų televizijos pusryčių laidoje, ir iki 1985 m. joje vedė sporto naujienas. 1983 m. jis kartu su kitais vedė „Grandstand“, tuo metu pagrindinę nacionalinę BBC sporto laidą. Tais pačiais metais jis taip pat išleido savo pirmąją knygą „It's a Tough Game, Son!“ apie tai, kaip prasimušti į futbolą.

1982 m. Icke'as su šeima persikėlė gyventi į Ryde miestą Vaito saloje. Jis rašė, kad 1983 m. atvyko naujas redaktorius, kuriam jis nepatiko, bet jis ir toliau dirbo BBC iki 1990 m., dažnai dalyvaudamas boulingo ir snukerio programose bei 1988 m. vasaros olimpinėse žaidynėse.

1990 m. rugpjūtį jo sutartis su BBC buvo nutraukta, kai jis iš pradžių atsisakė mokėti tais metais Margaret Thatcher vyriausybės įvestą vietinį mokestį. Galiausiai jis jį sumokėjo, tačiau jo pareiškimas, kad jis pasiryžęs eiti į kalėjimą, o ne mokėti, paskatino BBC, pagal įstatus nešališką visuomeninį transliuotoją, nuo jo atsiriboti.

Susidomėjimas Naujojo amžiaus filosofija

8-ajame dešimtmetyje Icke'as pradėjo domėtis alternatyviąja medicina ir Naujojo amžiaus filosofija, kad palengvintų artrito simptomus, ir tai paskatino jo susidomėjimą žaliųjų politika. Jis įstojo į Žaliųjų partiją ir per šešis mėnesius tapo nacionaliniu atstovu. 1989 m. buvo išleista jo antroji knyga „It Doesn't Have To Be Like This“, kurioje išdėstytos jo pažiūros į aplinką.

Vėliau Icke'as pranešė, kad gavo žinią, jog yra „Dievybės sūnus“, o „Dievybę“ aiškino kaip „Begalinį protą“. Jis pradėjo dėvėti tik turkio spalvos drabužius, nes šią spalvą laikė teigiamos energijos laidininku. Jis taip pat pradėjo rašyti savo trečiąją knygą ir pirmąją Naujojo amžiaus laikotarpio knygą. 

1990 m. rugpjūtį, prieš apsilankymą Peru, Icke'as susipažino su anglų aiškiarege Deborah Shaw, gyvenančia Kalgaryje, Albertoje, Kanadoje. Grįžę iš Peru jie pradėjo santykius, akivaizdžiai palaiminus Icke'o žmonai. 1991 m. kovo mėn. Deborah pradėjo gyventi kartu su šia pora, ir šis trumpalaikis susitarimas spaudoje buvo pavadintas „turkio trikampiu“. Debora pasikeitė vardą į Mari Shawsun, o Icke'o žmona tapo Michaela, kuri, pasak jos, buvo arkangelo Mykolo aspektas. 

Po santykių su Deborah 1991 m. gruodį gimė dukra, nors tuo metu ji ir Icke'as jau buvo nutraukę santykius. 1993 m. Icke'as rašė, kad nusprendė nebesimatyti su dukra ir matėsi su ja tik kartą, Deborah prašymu. 1992 m. lapkričio mėn. Icke'o žmona pagimdė antrąjį poros sūnų.

Kūrybos bruožai

D. Icke'as derina Naujojo amžiaus filosofines diskusijas apie visatą ir sąmonę su sąmokslo teorijomis apie visuomenės veikėjus, kurie yra reptilijos humanoidai ir pedofilai. Jis pasisako už reinkarnaciją, kolektyvinę sąmonę, kuri turi intencionalumą, modalinį realizmą (kad šalia mūsų egzistuoja ir kiti galimi pasauliai) bei vadinamąjį traukos dėsnį (kad geros ir blogos mintys gali pritraukti patirtis).