Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

David Walliams

„Turėjau labai laimingą vaikystę, bet nebuvau toks laimingas vaikas. Man patiko būti vienam ir kurti personažus bei balsus. Manau, kad būtent tada, kai esi mažas, vystosi tavo kūrybiškumas. Man patiko vaizduotės pasaulis, nes į jį buvo lengva patekti.“

David Edward Williams (g. 1971) – anglų komikas, aktorius, rašytojas ir televizijos laidų vedėjas. Jis geriausiai žinomas dėl savo darbo su Mattu Lucasu BBC komedijų seriale „Mažoji Britanija“ (2003-2007). Nuo 2012 m. D. Walliamsas yra ITV televizijos talentų šou konkurso „Britain's Got Talent“ teisėjas. Jis taip pat rašo knygas vaikams, kurių visame pasaulyje parduota daugiau nei 37 milijonai egzempliorių. Puikūs autoriaus kūrybos pavyzdžiai: „Bakingamo rūmų pabaisa“, „Berniukas milijardierius“, „Blogas tėtis“.

Išdėstymas:
elakcija

David Walliams

13,65€

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu – pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! Sveiki atvykę į ateities pasaulį! Pasaulį, kuriame viešpatauja tamsa, atgyja paslaptingos mitinės būtybės ir verda pašėlusiai pavojingi nuotykia..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

9,79€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

11,32€

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto! Jis jau parašė dvylika knygų vaikams, jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir milijoniniais tiražais parduodamos visame pasaulyje. Jei tau patinka šio autoriaus “Mo..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

naujiena elakcija

David Walliams

16,32€

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu – pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! Jau skaitei knygas apie blogiausius pasaulio vaikus, blogiausius pasaulio mokytojus ir net blogiausius pasaulio tėvus. O dabar pasiruošk susitik..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

13,65€

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu – pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje!Jau skaitei knygas apie blogiausius pasaulio vaikus ir blogiausius pasaulio mokytojus. Pasiruošk susitikti su... BLOGIAUSIAIS PASAULIO TĖVAIS!Tėvai ti..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

8,67€

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto! Jis – mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! Jo knygų veikėjai dažnai nesielgia taip, kaip turėtų, bet juk kaip tik už tai mes juos ir mylime. Tačiau šitokių veikėjų, blogiausių pasaulyje vaikų, jūs tikrai dar..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

9,04€

DAVID WALLIAMS (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu – pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! Jo knygų veikėjai dažnai nesielgia taip, kaip turėtų, bet juk kaip tik už tai mes juos ir mylime. Jei jau ska..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

9,04€

Deividas Valjamsas – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu – pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! Jo knygų veikėjai dažnai nesielgia taip, kaip turėtų, bet kaip tik dėl to mes juos ir mylime – ir kartais jiems netgi pa..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

12,82€

DAVID WALLIAMS (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu – pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! „Ledo pabaisa“ –  tai pasakojimas apie dešimtmetę našlaitę ir deš..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

12,86€

Juokingas ir įdomus pasakojimas vaikams. Tai pasakojimas apie Beną, kurį tėvai kiekvieną penktadienį palieka pas močiutę. Tai – nuobodžiausi penktadieniai pasaulyje.  Kodėl? Todėl, kad Beno močiutė nenori nieko daugiau, tik žaisti žodžių loto ir valgyti kopūstus. Tačiau pasirodo, kad močiutė – visai ne tokia, kokia dedasi. Tai viena iš populia..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

14,66€

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Garsiausia ir daugiausiai skaitytojų simpatijų sulaukusi jo knyga – „Močiutė plėšikė“. Tai pašėlusi istorija apie senutę, kuri kadaise buvo garsi brangenybių vagilė. O dabar pasiruoškite – ji GRĮŽTA!Benas vi..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

naujiena elakcija

David Walliams

15,47€

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu yra pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje.Jei myli gyvūnus, domiesi istorija ir trokšti pašėlusių nuotykių, ši knyga – tau. Pasiruošk OPERACIJAI „BANANAI“, kuri buvo saugoma paslaptyje net 8..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

12,11€

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu – pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! Jei nori sužinoti, kaip, kur ir kada atsirado tie rankose smagiai tįstantys ŠLYKŠTUKAI, dėl kurių viso pasaulio vaikai eina iš proto, drąsiai čiupk š..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

David Walliams

11,24€

DAVID WALLIAMS (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto! Jo knygos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir milijoniniais tiražais parduodamos visame pasaulyje. Jei tau patinka „Močiutė plėšikė“, „Berniukas milijardier..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

David Walliams

..

Išparduota

David Walliams

..

Išparduota

David Walliams

David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto! Jis jau parašė aštuonias knygas, jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir milijoniniais tiražais parduodamos visame pasaulyje. Jei tau patinka “Berniukas milijardier..

Išparduota

David Walliams

..

Išparduota

David Walliams

Juokingas ir įdomus pasakojimas vaikams. Tai pasakojimas apie Beną, kurį tėvai kiekvieną penktadienį palieka pas močiutę. Tai – nuobodžiausi penktadieniai pasaulyje.Kodėl? Todėl, kad Beno močiutė nenori nieko daugiau, tik žaisti žodžių loto ir valgyti kopūstus. Tačiau pasirodo, kad močiutė – visai ne tokia, kokia dedasi. Tai viena i&sca..

Išparduota

David Walliams

DAVID WALLIAMS (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto! Jis jau parašė devynias knygas vaikams, jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir milijoniniais tiražais parduodamos visame pasaulyje. Jei tau patinka „Močiutė plėšik..

Išparduota

David Walliams

..

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 21 (viso puslapių - 1)

Biografija

Jaunystė ir karjeros pradžia

Gimė 1971 m. rugpjūčio 20 d.

Williamsas užaugo Bansteade, Anglijoje, Londono priemiestyje. Jo tėvas dirbo Londono transporto inžinieriumi, o motina – laborante. 

Vėliau jis studijavo dramaturgiją Bristolio universitete (bakalauro laipsnis, 1992 m.). Vaidino Nacionaliniame jaunimo teatre, kur susipažino su Lucasu. Williamsas pakeitė savo pavardės rašybą, kai įstojo į aktorių profesinę sąjungą.

Walliamsas ir Lucasas ėmė rašyti ir vaidinti kartu. Jie sulaukė sėkmės britų televizijoje su skečų komedija „Mash and Peas“ (1996) ir parodija „Sir Bernard's Stately Homes“ (1999). Daugiau gerbėjų jie sulaukė su „Rock Profile“ (1999-2001, 2009) – parodijų interviu šou, kuriame duetas persirengė tokiais garsiais muzikantais kaip Eltonas Johnas, Bono ir Liamas Gallagheris, dešimtojo dešimtmečio britų grupės „Oasis“ lyderis. 

Didžioji Walliamso ir Lucaso sėkmė atėjo, kai 2003 m. jie savo radijo laidą „Mažoji Britanija“ (angl. „Little Britain“) perkėlė į televiziją. Siužetų serijoje jiedu vaidino ekscentriškus, kartais groteskiškus personažus, gyvenančius visose Didžiosios Britanijos dalyse. Šou kartais būdavo šiurkštus ir prieštaringas, tačiau buvo nepaprastai populiarus, susilaukė plačios auditorijos ir į britų kalbą įnešė daugybę frazių. Serialas pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant Britų kino ir televizijos meno akademijos (BAFTA) apdovanojimą už geriausią 2004 ir 2005 m. komedijos serialą. Vėliau buvo surengtas išparduotas koncertinis turas, taip pat sukurtas antrasis serialas „Mažoji Britanija JAV“ (angl. „Little Britain USA“, 2008), kurį vieną sezoną rodė amerikiečių kabelinė televizija HBO.

Už ekrano ribų Walliamsas sulaukė dėmesio dėl savo labdaringos veiklos. Rinkdamas pinigus organizacijai „Sport Relief“, 2006 m. jis perplaukė Lamanšo sąsiaurį į Prancūziją, 2008 m. – Gibraltaro sąsiaurį į Maroką, o 2011 m. – Temzės upę. 

Aktoriaus ir rašytojo sėkmė

Sėkmingai pasirodžius „Mažajai Britanijai“, Walliamsas gavo daugybę aktorinių vaidmenų, kurių daugelis atskleidė jo diapazoną. Jis suvaidino dramatišką manipuliuojančio socialisto vaidmenį televizijos filme „Capturing Mary“ (2007), kuriame taip pat vaidino Maggie Smith; prisijungė prie žvaigždžių būrio juokdarių, įskaitant Steve'ą Carellį, vaidybiniame filme „Dinner for Schmucks“ (2010); suvaidino vedusį detektyvą televizijos mini seriale „Partners in Crime“ (2015). 

Walliamsas sulaukė papildomos sėkmės kaip vaikų rašytojas, kai 2008 m. išleido savo pirmąjį romaną. Pasakojimas apie dvylikametį futbolininką, mėgstantį persirengti, apjungė užuojautą ir šiurkščius juokelius, ir buvo lyginamas su Roaldo Dahlo kūriniais. Vėliau sekė eilė romanų, kurių pavadinimai dažnai buvo tokie aliteratūriniai, kaip „Berniukas milijardierius“ (2010), „Močiutė plėšikė“ (2011).

Jis taip pat toliau rašė scenarijus ir vėl susivienijo su Lucasu, kad sukurtų britų televizijos serialą „Come Fly with Me“ (2010-2011), kuriame jie abu vaidino neįprastus oro uosto skrydžių personalo darbuotojus. 

Tarp vaidmenų kine ir televizijoje Walliamsas prisiminė savo teatrinį išsilavinimą ir pasirodė scenoje spektakliuose „No Man's Land“ (2008) su Michaelu Gambonu ir „Vasarvidžio nakties sapne“ (2013). 

2012 m. Walliamsas tapo talentų šou „Britain's Got Talent“ teisėjų nariu. Jis dažnai buvo giriamas už ekrane vykstantį susižaidimą su kitais teisėjais, ypač su užkietėjusiu Simonu Cowellu.

2017 m. Walliamsui suteiktas Britų imperijos ordino (OBE) karininko laipsnis.

Kūrybos bruožai

D. Walliamsas ir Roaldas Dahlis buvo daug kartų lyginami. D. Walliamso personažai, kaip ir R. Dahlio, patiria vienokių ar kitokių sunkumų. Kiekvienoje knygoje jie turi įveikti kokią nors problemą ar nelaimę ir tapti savo istorijos herojais. D. Walliamso istorijose slypi nuoširdumas ir žmogiškumas, perteikti su komedijiniu meistriškumu, kuris atsveria tamsius momentus. Jos taip pat atveria sudėtingus vaikų ir tėvų pokalbius, kurių daugelis iš mūsų vengia. Autorius nagrinėja tokias iššūkius kaip ligos, lyčių problemos, disfunkcinės šeimos, izoliacija, mirtis ir senėjimas, draugystė ir patyčios.