Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Diane Chamberlain

„Kartais būdavo sunku išreikšti, kaip stipriai ką nors myli. Sakydavai žodžius, bet niekaip negalėdavai perteikti jų gelmės. Niekada negalėjai pakankamai stipriai apkabinti žmogaus.“

Diane Chamberlain (g. 1950)  – amerikiečių suaugusiųjų grožinės literatūros autorė. D. Chamberlain įtraukta į „New York Times“, „USA Today“ ir „Sunday Times“ perkamiausių autorių sąrašus. Yra išleidusi 30 romanų daugiau nei dvidešimčia kalbų. Tarp jų yra šie garsūs kūriniai: „Atspindys“, „Didelis melas mažame mieste“, „Išsvajota dukra“.

Išdėstymas:

Diane Chamberlain

16,53€

TAI GRAŽI IR ĮTEMPTA, KELIAS KARTAS APIMANTI ISTORIJA APIE MEILĘ, PASIAUKOJIMĄ IR PASLAPTIS.Reičelė Huber grįžta į gimtąjį Atspindžio miestelį prižiūrėti negaluojančios močiutės. Prieš dvidešimt metų čia įvyko baisi tragedija, dėl kurios miestelio gyventojai kaltina Reičelę, bet, regis, laikas žaizdų neužgydė – Reičelė vėl pajunta žmonių pyktį ir p..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Diane Chamberlain

15,72€

2018 m. Šiaurės Karolina. Morgan Kristofer vos dvidešimt vieni, o jos ir taip nelengvas gyvenimas per akimirką virsta visai nepakeliamu: prisiėmusi kaltę už nusikaltimą, kurio nepadarė, ji nubaudžiama trejus metus kalėti ir jos svajonė tapti menininke nustumiama į antrą planą. Tačiau po metų Morgan sulaukia paslaptingos lankytojos ir jos siūlymo – ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Diane Chamberlain

15,85€

– SUPRANTU, SUSITAIKYTI SU TUO LABAI SUNKU, – TARĖ GYDYTOJAS. – BET RANKOSE LAIKOTE AKIVAIZDŲ ĮRODYMĄ.JEIGU NEMATYSIU, GALĖSIU APSIMESTI, KAD ŠI VALANDA BUVO TIK BLOGAS SAPNAS.Karolina Siers sužino, kad mergytė, kurios laukiasi, turi širdies defektą. Dideliam moters sielvartui, 1970-aisiais medicina dar nėra tiek pažengusi, kad galėtų padėti išgelb..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Diane Chamberlain

14,52€

JAUSMINGA ŠEIMOS DRAMA JODI PICOULT GERBĖJAMSKĄ DARYTUM, JEI ATSIDURTUM SITUACIJOJE, KAI NEĮMANOMA PASIRINKTI?Geriausios Džoelės D’Andželo draugės Maros smegenys pažeistos – gimdant sūnų jai plyšo aneurizma. Džoelė vieniša ir gedi, tad remiasi į vienintelį žmogų, kuris supranta jos skausmą: savo kolegą – ir Maros vyrą – Liamą. Tai, kas prasideda ka..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Diane Chamberlain

17,38€

Klerė Hart-Matjas puikiai sprendžia kitų žmonių problemas. Kartu su vyru Džonu ji įkūrė prestižinį fondą, kurio tikslas – padėti reabilituotis žmonėms, patyrusiems nugaros smegenų traumas. Klerė rengia terapeutus, konsultuoja pacientus ir veda seminarus. Ji be galo užsiėmusi ir labai laiminga – savo gyvenimo nekeistų į jokį kitą. Vieną naktį, ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Diane Chamberlain

Kai baigiasi apsimetinėjimas, prasideda melas... Trumpai tariant, – mėgo sakyti jis, – jeigu apsimesi, kad esi toks, kokį nori save matyti, tai ilgainiui toks ir tapsi. 1990-ųjų vasara. Keturiolikmetė Molė Arnet su visa didžiule šeima gyvena nuosavuose namuose. Ją karštai myli tėvas – psichoterapeutas, išgarsė..

Išparduota

Diane Chamberlain

Miškuose pasiklydęs vaikas... ir motina, beviltiškai bandanti jį surasti, kol dar nevėlu. Tai gali būti kiekvienos motinos košmaras...  Aštuonmetė Sofi Donahju norėjo būti tokia, kaip visos jos metų mergaitės. Kaip tik todėl jos mama Džanina labai nenoriai sutiko išleisti ją savaitgaliui į skautų stovyklą s..

Išparduota

Diane Chamberlain

VISI VAIKAI DARO KLAIDŲ, TIK KAI KURIOS JŲ BŪNA MIRTINOS. Augau širdyje gniauždama kaltę, niekaip neišsivaduodama nuo dvylikametės prisiminimų apie tai, kas tąkart nutiko. Kodėl mes net keturis dešimtmečius stypčiojome ant pirštų galų apie dramblį kambaryje? Negi manėme, kad jis pasiduos marinamas mūsų ignoravimu, tai..

Išparduota

Diane Chamberlain

..

Išparduota

Diane Chamberlain

Kiek drąsos reikia žmogui, kad išliktų savimi? 1960-ųjų Šiaurės Karolina. Penkiolikmetė Aivė glaudžiasi su šeima nuomojamame name. Tėvams mirus, jai vienai tenka rūpintis senele, vyresne seserimi ir sūnėnu. Senelę ir seserį puolant ligoms, mergaitė, pati serganti epilepsija, vos pajėgia pakelti rūpesčių naštą. Ką tik ..

Išparduota

Diane Chamberlain

Paskutinis pabėgimas“ – įtaigi ir jausminga istorija apie tikrąją meilę, galinčią įveikti didžiausius atstumus ir viską pakeisti, apie stiprų motinos ryšį su vaiku. Suzanos Miler gyvenimas byra į šipulius. Išsiskyrusi su vyru, teismo sprendimu ji praranda ir savo 11 mėnesių sūnų Tailerį. Teisėjas nusprendžia, kad..

Išparduota

Diane Chamberlain

Viena klaida, viena lemtinga naktis, ir Tesos Demelo gyvenimas apvirsta aukštyn kojom. 1944-ieji. Tesa staiga meta medicinos studijas, žadančias jai puikią karjerą, susituokia su paslaptingu nepažįstamuoju ir persikelia gyventi į Hikorį, mažą provincijos miestelį Šiaurės Karolinoje. Jos vyras Henris Kraftas – paslaptingas žmo..

Išparduota

Diane Chamberlain

..

Išparduota

Diane Chamberlain

Tik dėl manęs ji liko gyva, o juk, gerai pagalvojus, jeigu aš tą rytą nebūčiau nuėjusi į paplūdimį, Šelė niekada nebūtų atėjusi į mūsų šeimą. Mama visada leido man jai padėti. Šelė buvo tokia gražutė, tokia... gyvybinga, nuo pat gimimo. Tarsi besišypsanti saulytė. Išaušus 11-ajam gimtadieniui, Darija Kato paplūdimyje suranda netikėtą dovaną – kažki..

Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1950 m.

Užaugo Plainfilde, Naujajame Džersyje. Vasaras praleisdavo Džersio pakrantėje.

Mokėsi Glassboro valstybiniame koledže (dabar Rowan universitetas) Naujajame Džersyje.

Persikėlė į San Diegą. San Diego valstybiniame universitete įgijo socialinio darbo bakalauro ir magistro laipsnius.

Gyvena Šiaurės Karolinoje su savo partneriu, fotografu Johnu Pagliuca, ir savo augintiniu Cole. D. Chamberlain turi 3 suaugusias podukras, porą atžalų ir keturis anūkus.

Kūrybos bruožai

D. Chamberlain – amerikiečių suaugusiųjų grožinės literatūros autorė. Ji yra „New York Times“, „USA Today“ ir „Sunday Times“ bestselerių autorė. Išleido 30 romanų daugiau nei dvidešimčia kalbų. Įtakos rašymo stiliui turėjo jos buvusi socialinės darbuotojos ir psichoterapeutės karjera. Todėl ji rašo įtemptas istorijas, kurios paliečia ir širdį, ir protą.